Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 16. 8. 2016
Líbí se mi

Úplňkové čarování - Vodnářský úplněk se blíží

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 16. 8. 2016
Líbí se mi
Úplňkové čarování - Vodnářský úplněk se blíží

Úplňkové čarování - Vodnářský úplněk se blíží

Eva Pitnerová

LUNA/MĚSÍC MÁ OBROVSKÝ VLIV NA ŽENY A MĚ TO NESKUTEŠNĚ FASCINUJE

Možná je to tím, že jsem narozená ve znamení Raka, a toho Luna ovládá. Luna se objevuje i v tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání>> 18. 8. 2016 bude v 11:23 vrcholit úplněk ve znamení Vodnáře.

oČISTI SE MAGICKOU SILOU ÚPLŇKU

VLIV VODNÁŘE

Vodnář ovlivňuje lýtka, kotníky, holenní kost, achilovku, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy. Vodnář potřebuje prostor, svobodu, aby mohl být tvůrčí a naplno otevřít svůj potenciál. JE VYKRESLOVANÝ JAKO TEN, který rozhýbává věci kolem sebe. Pokud máte pocit, že vás něco svazuje, mohl by právě úplněk ve Vodnáři být tím, co uvolní pouta. Minimálně vás povede k jejich rozvázání.

Vodnářský pohled je plný obrazů, představivosti, a je velmi vynalézavý. Jeho silným aspektem je „vidět za roh“ a silná intuice, možná tak silná, že by se mohla nazvat „intuice jako Niagára“. Stejně tak jsem nazvala svůj eBook, kde o intuici promlouvám a ukazuji oblasti, na které má následování své intuice vliv>> Když se Vodnář spojí s úplňkem, vypadá to na velmi silné konstelace.

MAGICKÝ ČAS ÚPLŇKU

Probouzí v nás totiž ještě více ženskost, a ženy jsou s úplňkem spojené a regenerují se v jeho síle. Živí se jím. Navíc žena a magie k sobě neodmyslitelně patří. PŘI ÚPLŇKU SE ČAROVALO VŽDY, a přestože se mnoho žen domnívá, že čarovat mohou jen vyvolené ženy, chtěla bych říci, že tomu tak není.

Ženy, které čarují, si to pouze dovolily. Dovolily být si čarodějkami, tvořitelkami. Stačí důvěřovat svému vnitřnímu vedení a napojení na Božství (Boha/ Bohyni) a nechat se vést. DVĚ MALÁ ČAROVÁNÍ VÁM NYNÍ POPÍŠU.

ČAROVAT MŮŽETE I NĚKOLIK DNÍ PO ÚPLŇKU, KDY JE JEHO SÍLA JEŠTĚ HODNĚ INTENZIVNÍ.

oČISTI SE MAGICKOU SILOU ÚPLŇKU1

ČISTÍM SE OD NEGATIVNÍCH ENERGÍ A POSLUJI SVÉ SEBEVĚDOMÍ.

Očistný rituál na doma-

Vodu si připravte večer 17. 8. 2016 tak, že do skleněné láhve vložíte kopřivy (postačí i sušené) a hřebíček. Hřebíček zbavuje negativních energií a posiluje sebe-vědomí a kopřiva odhání zlé síly, a spolu s hřebíčkem posiluje sebe-vědomí. Zalijete je vodou a necháte do 18. 8. 2016 do večerní sprchy louhovat. Doporučuji alespoň 24 hodin.

Můžete do té vody vložit i kámen, který podpoří vaší očistu. TŘEBA KŘIŠŤÁL, NEBO ČERNÝ TURMALÍN. Vodu pak sceďte, kopřivy a hřebíček už dál nepoužívejte, kámen používejte dál. Očisťující vodu si přelijte do skleněné láhve a vezměte si ji s sebou do vany nebo sprchového koutu. Ve sprše se omyjte tak, jak jste zvyklé, a nakonec se opláchněte očisťující vodou. V případě koupele nalijte do vany, ale již bez dalších přípravků, a dopřejte si relaxaci.

Očistný rituál v přírodě-

Překonejte stud v noci ze čtvrtka (VRCHOLÍ ÚPLNĚK) na pátek a nahé vstupte do vody za svitu měsíce. Pozdravte řeku či rybník a požádejte je o spolupráci. Řekněte jim, že přicházíte očistit své energetické tělo. Požádejte vodu o svolení a poděkujte za to, že vás podpoří při této očistě.

girl-1542765_1920Obraťte se směrem k měsíci a můžete pronést například tato slova:

Luno, ty, jenž nás vyživuješ a regeneruješ, ty, se kterou jsme spojené, luno, nositelko emocí a citlivosti, matko intuice, prosím očisti svým světlem mé energetické i fyzické tělo. Poděkujte, pokloňte se jí i vodě a celá se do ní ponořte. Vychutnejte si noční úplňkovou koupel, která bude mít nejen osvěžující užitek.

Jak ráda bych si letos udělala noční úplňkovou koupel, budu si ale ještě muset počkat, až mě naše Lia propustí ze své blízkosti během nočního mazlení. Takže se přidám k těm čarodějkám, které si doma vytvoří svůj odvar a nepohrdnou očistou ve vaně <img class="emoji" src="https://s.w.org/images/core/emoji/72x72/1f609.png" alt="

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
bobot
bobot 17. 8. 2016

super, vodu si udělám, ale tolik odvahy, abych šla nahá do rybníka, to nemám , děkuji

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 8. 2016

úžasné

Odpovědět
Eva Pitnerová
Eva Pitnerová 17. 8. 2016

Děkuji

Glady
Glady 17. 8. 2016

Odpovědět
Eva Pitnerová
Eva Pitnerová 17. 8. 2016

Glady,zkusite?

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.