Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 4. 2016
Líbí se mi

Být sama není trest, je to příležitost...

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 17. 4. 2016
Líbí se mi
Být sama není trest, je to příležitost...

Být sama není trest, je to příležitost...

Taky máte často pocit, že jste úplně samy? Na všechno a na všechny.  Smutná, že není nikdo, kdo by vás podržel, vyslechl nebo pochopil? Že za vámi nestojí ten pravý muž, silný rytíř, který vás vždy ochrání, bude při vás stát a nedovolí, abyste upadla? 

No jo, ale ono to tak s tím rytířem skoro nikdy není....většinou jsme na to opravdu samy. Nechci znít pesimisticky a tragicky, ale jsme to stejně vždycky jen my samy, kdo vše musí unést a zvládnout. Je to asi blbý, ale opravdu se nemůžeme spoléhat na nikoho, kromě sebe samých.

Jistě si říkáte, že vy máte úžasného přítele nebo manžela a já vám to moc přeji!!! Ale myslete prosím na to, že se to prostě může bohužel stát. Že tam najednou nebude pro vás. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné a opravdu na to všechno můžete být najednou sama. Mě to ani nenapadlo a měsíc před otevřením Pracovny v Brně jsem zůstala sama a na dně.

Mně, a bohužel i více ženám v mém okolí, se to v nedávné době stalo a není to sranda. Je to fakt blbý, když na někoho na 100% spoléháme a důvěřujeme mu a pak STŘIH ...!!! Asi se na to nedá připravit. Jdeme do vztahu často naplno, vkládáme do toho celé srdce a podle mě to je dobře, ale o to víc pak taková situace bolí....

Nebojte, mé vylívání srdíčka má šťastný konec. Stejně jako v životě, kdy vše vždycky dopadne tak, jak má a vždy je to pro nás zkrátka to nejlepší!! Často to bolí a bolí to dlouho. Čas je v tomto případě jediný lékař...a také láska. ALE ne láska ke klínu, kterým vytluču ze srdce klín předchozí (jasný, že i tohle pomáhá ).

Já ale mluvím o LÁSCE K SOBĚ SAMÉ!! O to tu jde. Ta osoba z našeho života odchází z určitého důvodu a třeba právě proto, aby nás naučil milovat samu sebe, dělat, co nás baví, myslet chvíli jen na sebe a být šťastná z hloubi duše. Je to vždycky jen o tom, jak se na takovou situaci podíváme. Často nemůžeme ovlivnit to, co se nám v životě stane, ale VŽDY můžeme ovlivnit to, jak se k tomu postavíme....

Není to trest, je to příležitost milovat sebe samu, zajít si na to víno sama nebo s holkama, dát si kafíčko a usmívat se na všechny kolem. Všechno je tak, jak má být. Buďme silné! Nikdy nejsme samy, LÁSKA je vždy s námi!

S láskou k sobě

Klára

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 19. 4. 2016

Moc hezká a pravdivá slova. Taky se to učím a jde to pomalu a ztěžka ...

Odpovědět
Zdeňka 68
Zdeňka 68 18. 4. 2016

moc krásně napsané...

Odpovědět
Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o. 19. 4. 2016

děkuji Zdeničko

gustawka
gustawka 18. 4. 2016

...k sobě same

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.