Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Aneta Dušková
Aneta Dušková
Vloženo 10. 7. 2016
Líbí se mi
Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Nová výzva na ŽENY s.r.o. je skvělá! Můžeme se v ní beztrestně přiznat jací jsme, když jsme sami sebou.

BÝT SÁM SEBOU je tak jednoduché a přitom je pro mnoho z nás tak těžké a složité se okolí ukázat takoví, jací jsme doopravdy...mnoho lidí se chová a dělá to, co si myslí, že po nich vyžaduje okolí, co je "správné" podle společnosti. Ale co je doopravdy správné?

Věřím tomu, že pouze když jste vy sami šťastní a sami sebou, může být teprve tehdy šťastné i vaše okolí. Zkusme tedy objevit a PŘIZNAT si pravdu...BUĎME SAMI SEBOU! A udělejme tak svět šťastnějí a "správnější"!

JÁ TEDY PŘIZNÁVÁM...

...od malička jsem se věnovala výtvarnému umění a kreativním činnostem, vytudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu textilní v oboru Návrhářství oděvů a pak jsem pokračovala na Univerzitě v Hradci Králové oborem Uměleckořemeslné textilní disciplíny. Celý můj život se tedy stále točí kolem umění, výtvarna a citlivého a kreativního přístupu ke všem věcem a k životu samému.

Po studiu jsem ale ještě nenašla odvahu vrhnout se sama na vlastní pěst do podnikání...nebyla jsem dost "zralá" a to okolí! Stále mě někdo zrazoval a říkal, proč mi to nevyjde a proč to nejde...hledala jsem tedy práci jako zaměstnanec...pracovala jsem jako pedagog v družině, pedagog volnočasových aktivit v DDM (Dům dětí a mládeže) a pak také jako pedagog v MŠ...práce s dětmi mě bavila a mohla jsem při ní také uplatnit i svou kreativitu...stále jsem doma tvořila, ale byla to jen záliba...malovala jsem na textil, paličkovala, občas zkoušela nové techniky a hledala se.

Pak ale přišla má dcerka a svět se změnil...takovým převratným, ale kouzelným způsobem. Nic podobného na světě neexistuje! A za těch 2 a půl roku co mě dcerka učí, jsem přišla na to, že chci dělat v životě to, co mám v srdci a chci to předávat lidem! Rozhodla jsem se vrátit ke kořenům a dělat věci nejlíp jak je umím a vsadit na to, že má tvorba osloví tolik lidí, abych mohla tvořit naplno!

Navrhla jsem svou prvním kolekci oblečení, která vychází ze mě a z mé podstaty a z toho, co vnímám jako "správné" a v čem se cítím BÝT SAMA SEBOU.

Miluji přírodní materiály jako len, bavlna a hedvábí. Ráda bych časem zařadila také výrobky z konopných látek. Miluji módu, která je nadčasová, ženská, ale zároveň pohodlná. Chci tvořit módu a oblečení, kvůli němuž nebude nikdo v pracovním procesu vykořisťován. Netoužím po veliké světoznámé firmě, ale po malém podniku, který dá třeba práci pár šikovným švadlenám a jehož zákaznice budou spokojené! A takovou cestou chci jít. Takové jsou mé výrobky pod značkou ORIGINÁLY ANIBE. Vložila jsem všechno do mého snu a ikdyž je ta cesta mnohdy hrbolatá, chci si za ní jít a BÝT SAMA SEBOU!

Budu šťastná, když se v mých výrobcích BUDOU další ŽENY CÍTIT SAMY SEBOU!

 

A ještě jedno moje malé přiznání...miluji klobouk značky Mayser, který jsem objevila v jednom skvělém vintage obchůdku...

 

Přiznejte se i vy, jak umíte BÝT SAMI SEBOU a soutěžte o sNový den s Vivantisem!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 16. 7. 2016

Skvělý Já kdysi chtěla na umprumku, ale protože v době mého školního působení pro holky nebylo moc škol a na umělecké brali ze sto zájemců tak jednoho,dva, tak jsem šla na strojní průmyslovku. Ale celý život jsem tvořila oblečení, výšivky, háčkované a pletené halenky....a teď pracuju na svém vlastním fotoateliéru a jdu si za svým. A zpětné vazby mám naprosto úžasné a vždycky mě potěší, že se ženy mým působením cítí hezčí a přitažlivější a mají se víc rády....

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 16. 7. 2016

Moc fandím k vlastnímu podnikání, kde se budete cítit skvěle Vy i Vaše klientky

Aneta Dušková
Aneta Dušková 17. 7. 2016

Dobrý den, to je přesně to, co je na tom skvělé...že ve výsledku děláte šťastnou jak sebe, tak i ostatní! Přeji Vám hodně štěstí a nápadů v další tvůrčí práci a velmi děkuji za komentář!

avatar
Veronika Brdíčková 14. 7. 2016

Teda Anet..krásně napsáno a moc ti to sluší

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 14. 7. 2016

Jé Veru ahoj, moc děkuji za přečtení a za pochvalu!

avodamok
avodamok 13. 7. 2016

Rada som si prečítala

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 14. 7. 2016

Jsem ráda, že se Vám článek hezky četl!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.