Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Aneta Dušková
Aneta Dušková
Vloženo 10. 7. 2016
Líbí se mi
Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Být sám sebou...to je štěstí! #BYTSAMSEBOU

Nová výzva na ŽENY s.r.o. je skvělá! Můžeme se v ní beztrestně přiznat jací jsme, když jsme sami sebou.

BÝT SÁM SEBOU je tak jednoduché a přitom je pro mnoho z nás tak těžké a složité se okolí ukázat takoví, jací jsme doopravdy...mnoho lidí se chová a dělá to, co si myslí, že po nich vyžaduje okolí, co je "správné" podle společnosti. Ale co je doopravdy správné?

Věřím tomu, že pouze když jste vy sami šťastní a sami sebou, může být teprve tehdy šťastné i vaše okolí. Zkusme tedy objevit a PŘIZNAT si pravdu...BUĎME SAMI SEBOU! A udělejme tak svět šťastnějí a "správnější"!

JÁ TEDY PŘIZNÁVÁM...

...od malička jsem se věnovala výtvarnému umění a kreativním činnostem, vytudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu textilní v oboru Návrhářství oděvů a pak jsem pokračovala na Univerzitě v Hradci Králové oborem Uměleckořemeslné textilní disciplíny. Celý můj život se tedy stále točí kolem umění, výtvarna a citlivého a kreativního přístupu ke všem věcem a k životu samému.

Po studiu jsem ale ještě nenašla odvahu vrhnout se sama na vlastní pěst do podnikání...nebyla jsem dost "zralá" a to okolí! Stále mě někdo zrazoval a říkal, proč mi to nevyjde a proč to nejde...hledala jsem tedy práci jako zaměstnanec...pracovala jsem jako pedagog v družině, pedagog volnočasových aktivit v DDM (Dům dětí a mládeže) a pak také jako pedagog v MŠ...práce s dětmi mě bavila a mohla jsem při ní také uplatnit i svou kreativitu...stále jsem doma tvořila, ale byla to jen záliba...malovala jsem na textil, paličkovala, občas zkoušela nové techniky a hledala se.

Pak ale přišla má dcerka a svět se změnil...takovým převratným, ale kouzelným způsobem. Nic podobného na světě neexistuje! A za těch 2 a půl roku co mě dcerka učí, jsem přišla na to, že chci dělat v životě to, co mám v srdci a chci to předávat lidem! Rozhodla jsem se vrátit ke kořenům a dělat věci nejlíp jak je umím a vsadit na to, že má tvorba osloví tolik lidí, abych mohla tvořit naplno!

Navrhla jsem svou prvním kolekci oblečení, která vychází ze mě a z mé podstaty a z toho, co vnímám jako "správné" a v čem se cítím BÝT SAMA SEBOU.

Miluji přírodní materiály jako len, bavlna a hedvábí. Ráda bych časem zařadila také výrobky z konopných látek. Miluji módu, která je nadčasová, ženská, ale zároveň pohodlná. Chci tvořit módu a oblečení, kvůli němuž nebude nikdo v pracovním procesu vykořisťován. Netoužím po veliké světoznámé firmě, ale po malém podniku, který dá třeba práci pár šikovným švadlenám a jehož zákaznice budou spokojené! A takovou cestou chci jít. Takové jsou mé výrobky pod značkou ORIGINÁLY ANIBE. Vložila jsem všechno do mého snu a ikdyž je ta cesta mnohdy hrbolatá, chci si za ní jít a BÝT SAMA SEBOU!

Budu šťastná, když se v mých výrobcích BUDOU další ŽENY CÍTIT SAMY SEBOU!

 

A ještě jedno moje malé přiznání...miluji klobouk značky Mayser, který jsem objevila v jednom skvělém vintage obchůdku...

 

Přiznejte se i vy, jak umíte BÝT SAMI SEBOU a soutěžte o sNový den s Vivantisem!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 16. 7. 2016

Skvělý Já kdysi chtěla na umprumku, ale protože v době mého školního působení pro holky nebylo moc škol a na umělecké brali ze sto zájemců tak jednoho,dva, tak jsem šla na strojní průmyslovku. Ale celý život jsem tvořila oblečení, výšivky, háčkované a pletené halenky....a teď pracuju na svém vlastním fotoateliéru a jdu si za svým. A zpětné vazby mám naprosto úžasné a vždycky mě potěší, že se ženy mým působením cítí hezčí a přitažlivější a mají se víc rády....

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 16. 7. 2016

Moc fandím k vlastnímu podnikání, kde se budete cítit skvěle Vy i Vaše klientky

Aneta Dušková
Aneta Dušková 17. 7. 2016

Dobrý den, to je přesně to, co je na tom skvělé...že ve výsledku děláte šťastnou jak sebe, tak i ostatní! Přeji Vám hodně štěstí a nápadů v další tvůrčí práci a velmi děkuji za komentář!

avatar
Veronika Brdíčková 14. 7. 2016

Teda Anet..krásně napsáno a moc ti to sluší

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 14. 7. 2016

Jé Veru ahoj, moc děkuji za přečtení a za pochvalu!

avodamok
avodamok 13. 7. 2016

Rada som si prečítala

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 14. 7. 2016

Jsem ráda, že se Vám článek hezky četl!

Bakulka
Bakulka 13. 7. 2016

Anet, moc hezky napsané a nakopávací!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 297
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.