Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 19. 6. 2020
Líbí se mi

Buďte ve formě díky pár minutám denně

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 19. 6. 2020
Líbí se mi
Buďte ve formě díky pár minutám denně

Buďte ve formě díky pár minutám denně

S různými druhy „rychlocvičení“ se za poslední dobu roztrhl pytel. Dostat se do formy během pár minut denně zní přece skvěle. Obzvlášť pro ty, kteří mají málo času a nebaví je trávit několik hodin týdně v posilovně. Vyzkoušejte jedinečný program Zdravé 15 minutovky Fit Pain Free, který vám pomůže nejen udržet se fit, ale hlavně si díky němu vybudujete zdravé tělo a předejdete tak bolesti.

Stačí i 15 minut denně

Pravidelný pohyb je základem pro zdravé tělo a život bez bolesti. Zdravé 15 minutovky je balení 5 videí, které jsou zaměřeny vždy na konkrétní oblast těla. Každé video obsahuje 3 cviky s profi instruktorem. Cvičení zvládnete z pohodlí svého domova, na dovolené nebo i na chatě. V balíčku teď navíc získáte i 15 minutovou individuální konzultaci s leadrem metody. Získej svůj balíček ještě dnes.

Prázdninový kurz online lekcí

Pokud vás nebaví cvičit o samotě, zapojte se do našich online skupinových lekcí. Cvičit s námi můžete, ať už jste doma, na chatě nebo na dovolené v zahraničí. Pro letní měsíce jsme si pro vás připravili zvýhodněnou cenu 18 lekcí. Startujeme 29.6. a končíme 26.8. Lekce probíhají vždy v pondělí a ve středu od 19:00 do 20:00.

O metodě Fit Pain Free

Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.

Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 7. 2020

super, jen překonat lenost

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 6. 2020

Skvělé

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 21. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 6. 2020

snažím se cvičit denně, ale spíš kvůli bolavé páteři

Odpovědět
lemur
lemur 20. 6. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 418
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.