Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 9. 2017
Líbí se mi

Buddhovy energetické náramky pro klid a harmonii. Zvolte si kámen, který vám dodá energii, vyrovnanost a pomůže vyléčit vaše potíže

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 9. 2017
Líbí se mi
Buddhovy energetické náramky pro klid a harmonii. Zvolte si kámen, který vám dodá energii, vyrovnanost a pomůže vyléčit vaše potíže

Buddhovy energetické náramky pro klid a harmonii. Zvolte si kámen, který vám dodá energii, vyrovnanost a pomůže vyléčit vaše potíže


Buddhovy náramky tvoří 21 kuliček
plus jedna větší, takzvaná mistrovská (také známá jako Guru). Nejedná se o náhodný počet, sedmička je číslo vesmíru, úplnosti, klidu a dokonalosti, trojka číslo překonávající dualitu. Mistrovský kámen symbolizuje absolutno, je to kámen našeho vyššího já. Důležitá je i forma, kulička představuje vyváženost, dokonalost, a kruh, který kuličky tvoří, je symbolem úplnosti. 

Kromě této základní charakteristiky mají energetické náramky svůj význam a působení podle druhu kamene, z kterého jsou navlékané, síla a energie jednotlivých druhů kamenů působí léčivě a harmonizačně na naše tělo i duši.

Růženín je kamenem lásky, učí nás naslouchat a milovat. Jeho energie je něžná a jemná, prohlubuje vnímavost, pomáhá projevit city. Léčí emocionální zranění, má pozitivní vliv na neplodnost. Pomáhá nám zpracovat potlačené emoce, zvyšuje naši kreativitu.

Ametyst je kámen meditace, most mezi nebem a zemí. Je kamenem očisty, odhodlání a odvahy odložit vše, co nám brání v duševním i duchovním vývoji. Pomáhá zpracovat hněv a strach, je to harmonizační kámen, jeho energie harmonizuje partnerské vztahy. Je důležitý pro klidný spánek, léčí bolesti hlavy. 

Fluorit je kámen velké síly, jeho působení nám umožňuje kontakt s vyššími dimenzemi, rozvíjí naši intuici. Je to pomocník na naší duchovní cestě. Renegeruje  organismus, pomáhá hojit zlomeniny, čistí tělo i duši. 

Granát v sobě ukrývá oheň, je magickým spojením lásky a vášnivosti. Pomáhá nám překonávat zábrany a otevřít své srdce, posiluje naši vytrvalost. Má vliv na srdeční potíže, reguluje krevní tlak, posiluje játra a slezinu.

Hematit je kámen krve, podporuje tvorbu červených krvinek. Jeho vibrace je zemitá, dodává energii celému organismu. Je to ochranný kámen, chrání nás svým silným působením.

Chalcedon uklidňuje naši mysl. Je hojivým kamenem pro duši, učí nás vyrovnávat se s potížemi, překonávat trému a nervozitu. Jeho blankytně modrá barva napovídá, že energie tohoto kamene souvisí s naší schopností řeči. Léčí hlasivky, pozitivně působí na štítnou žlázu.

Jadeit, kámen harmonie, je nejposvátnějším kamenem Staré Číny, symbolem klidu a míru, vyrovnanosti a lásky. Používá se při meditaci a kontemplaci, jeho vysoká energie je velmi jemná. Posiluje imunitní a nervový systém, léčí ledviny.

Lapis lazuli je kámen moudrosti a přátelství. Pomáhá nám porozumět tajemstvím vesmíru, je kamenem meditace, intuice. Jeho energie nás spolehlivě vede k vyšším oblastem, do duchovního světa. Pomáhá léčit deprese a nádorová onemocnění.

Křišťál je doslova královský kámen. Jeho čirá barva v sobě skrývá všechny barvy, je nejvyšším kamenem spojujícím nás s prapůvodem všeho, s mořem energie, ze které vše vzešlo. Je to univerzální kámen, působí jako katalyzátor, negativní energii odebírá, pozitivní nás nabíjí. Ochraňuje a čistí naši auru, je to kámen s širokými léčebnými účinky.

Zdrojem fotografií u popisu kamenů a zároveň místem, kde si můžete Buddhovy náramky pořídit, je krásný e-shop NEFERTITIS 

Já osobně nosím tři náramky z léčivých kamenů každý den - nejen že vypadají krásně, ale cítím, že mi opravdu pomáhají k harmonii a vnitřnímu klidu. 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 23. 11. 2019

Podobné dámské náramky mám doma taky. Koupila jsem si je z https://www.midorini.cz/damske-naramky/ a každý je vyrobený z jiného kamínku, takže mi dodává jinou energii. Kamenům věřím, ale i kdyby mi žádnou energii nedodávaly, tak je to pěkný doplněk.

Odpovědět
avatar
Daniela Kovalovská 20. 2. 2018

Nádherné náramky mám jeden buddha náramek, ale ten jsem pořizovala na jiném e-shopu. Náramky nefertis asi budou další v pořadí, které bych si pořídila jsem taková sběratelka těchto krásný módních doplňků

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 11. 1. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 420
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.