Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 7. 3. 2019
Líbí se mi

Bolest, co to znamená ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 7. 3. 2019
Líbí se mi
Bolest, co to znamená ?

Bolest, co to znamená ?

Bolest, co to vlastně je ? Je to subjektivní pocit jednotlivého člověka. Bolest může být používana jako něco co se nám nelíbí. Je jasné že práh bolesti má každé pohlaví postavené jinak. Význam slova bolest  může být různý. Může jít o signál toho, že nám něco je (nemoc), že nás třeba něco pálí nebo jde o duševní bolest, která je spojená s psychickou stránkou člověka. Pro někoho je bolest něco co může ovlivnit, například léky na bolest. Ale co má člověk dělat, když jde o bolest psychickou. 

 

Jako první by určitě měl najít co tu bolest způsobuje. Něco se Vám nepovedlo? Máte problém ve škole/práci ? Je na Vás něko naštvaný? Všechno to jsou vážné věci, ale musíte vědět, že ať se cítíte sebevíc hůř, tak všechno má řešení. Protože musíte vědět, že mít strach něco řešit je jenom pocit. Ve svém okolí si najděte člověka, kterému důvěřujete. Pro mě je to můj přítel. Taky jsem měla strach, ale když jsem ten strach překonala a řekla jsem mu co mě trápí, tak mě to motivovalo ke změně. Musíte si přiznat to, že máte strach, i to že Vám je třeba úzko. Musíte vědět, že ten člověk Vás neodsoudí naopak Vás podpoří. Věřte mu, svěřte se a spolu řešení najdete. Stejně tak jako já.  Měla jsem strach, úzkosti, obavy, velkou změnu nálad. Ale co, jsem tu a chyby, které jsem dělala jsem si uvědomila a to by jste měli udělat i vy. Najděte si věc, která Vám pomůže, ať už to je deníček , který pak ukážete nebo se odhodlejte a jděte s pravdou ven. 

 

Pravda, upřímnost, pokora a uvědomnění sama v sebe je to nejdůležitější co může  žena pro sebe udělat. Věřit sama v sebe a věřit si obecně  ....Všechno ostatní totiž počká 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 7. 3. 2019

Vše zlé je pro něco dobré

Odpovědět
Ovace
Ovace 7. 3. 2019

Každá bolest má svůj psychologický význam

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 783
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.