Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anaja
Anaja
Vloženo 23. 8. 2019
Líbí se mi

Bikiny

Anaja
Anaja
Vloženo 23. 8. 2019
Líbí se mi
Bikiny

Bikiny

Jean De La Fontaine
V celém životě se varuj posuzovat lidi podle vzhledu.

 

Štíhlí nebo tlustí? Kdo určuje vzorec KRÁSY člověka? Jak si můžou někteří lidé vůbec dovolit soudit člověka podle vzhledu, a dokonce jej za vzhled kritizovat, urážet, ponižovat. Jak si může někdo dovolit říct druhému: "jsi hnusný, vypadáš hrozně". Nikdy mně to nepřestane překvapovat.

Nedávno jsem se zapojila do debaty na facebooku, u jedné hodně akční mladé dámy, která nezapadá do tabulek, není ztělesněním "ideálu", a přesto netrpí komplexem méněcennosti a svýma aktivitama povzbuzuje ostatní ženy, které "taky nejsou krásné", protože jsou tlusté a jsou ostatnímí (rozumněj krásnými, štíhlými) nazývány boubelkami, nebo i hůř.

Diskuze byla o tom, jestli si tlustá ženská může dovolit vzít na sebe dvoudílný plavky, či nikoliv. Pro mně osobně je taková debata naprosto nepřijatelná, navíc pokud je v ní někdo právě kvůli takovým plavkám kritizován a nebo zesměšňován. Vždycky si říkám, kdože dal druhýmu právo k takový kritice. Kde je psáno, že krásná je ta, která je hubená, a že jen ona může nosit co jen chce, mimo jiné i dvoudílné plavky. Mít svůj názor je naprosto přirozené a normální a nikdo netvrdí, že se musíme navzájem plácat po ramenou a "sluníčkově" se vychvalovat a lichotit si. Sama mám mnohdy na někoho názor dost kritický, ale pořád je to jen můj úhel pohledu, a ten je  defacto nic nevypovídající. Jen moje vidění dané věci, situace. Nebudu proto takového člověka urážet, a vysmívat se mu. Ne vždy musí platit citát níže.

 

 

Mezi diskutujícími se našly i takové, které jí osočily, že je nestoudná když svoje tlusté tělo v takových plavkách vystavuje, že takové (rozumněj tlusté) budou přitakávat jen ty, které vypadají stejně a navzájem si tak pomáhají, protože soudný člověk to pochválit nemůže.

Proběhl i názor, který musím citovat v celé jeho syrovosti a surovosti.

" Škoda, že jich je tolik nesoudných..každý, kdo se chce vystavit, musí nejprve na sobě makat...aby se druhým ..prominte..nechtělo z těchto hromad sádla a nesoudnosti zvracet. Vaši fandové jsou ženy, kterým se nechce cvičit, přemýšlet,.. a raději přilnou k Vám. a zahrnují Vás lajky, např.za zuby..pravda, ty nepřiberou na váze....ale neznám normálního muže, který by řekl: wow, krása !!Řeknou to jenom ti, kteří si myslí, no vypadá příšerně, ale třeba z toho něco kápne, protože ji určitě žádný normální chlap nechce. Přeji Vám úspěšné další nabývání na váze a  nesoudnoust. Také krásné dovolené u moře, kde se za Vámi žádný normální chlap nepodívá a ostatní vás politují... "

Otřesné, nechutné a zlé, velice zlé.

Krásná je každá žena, a nekrásnější je ta, která je spokojená a sebevědomá. Vše co je uvnitř nás vyzařuje i na povrch.

 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 1. 2020

dvoudílné plavky jsem nenosila nikdy, ani když jsem byla mladá a potažmo štíhlejší. Vyhovují mi jednodílné. A tak si myslím, ať si každý nosí to, co mu vyhovuje a v čem se cítí dobře, ne?

Odpovědět
Anaja
Anaja 22. 1. 2020

lemur
lemur 25. 8. 2019

Odpovědět
janinkad
janinkad 23. 8. 2019

co slovo-to perla

Odpovědět
Anaja
Anaja 24. 8. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 487
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.