Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Luciana
Luciana
Vloženo 10. 4. 2018
Líbí se mi

Apky, které usnadní práci s Instagramem

Luciana
Luciana
Vloženo 10. 4. 2018
Líbí se mi
Apky, které usnadní práci s Instagramem

Apky, které usnadní práci s Instagramem

Zdá se to jen mně nebo opravdu, abyste byli dobří a sledovaní na instagramu, tak na něm musíte být závislí?

Podle toho jak momentálně pracuje algoritmus, tak abych stíhala pravidelně dávat kontent, komentovat, objevovat a likovat. Nemluvě o tom, že bych měla dávat každý den instastories, kde bych nejlépe měla užívat všechny funkce, od gifů, tagování až po emotikony, tak to vypadá, že instagram chce, abychom nestíhali vlastní život.

Proto se snažím si tuto práci ulehčit. A připravila jsem pro vás několik aplikací, které mi hodně pomáhají. A stejně ani vše výše vyjmenované nejsem schopna dělat.

Focalmark

1200x630bbNěkdy prostě nemám náladu na to vymýšlet originální #hashtagy. A tahle apka vám po zadání tří specifik vybere nejvyhledávanější (nejrelevantnější). Vyberete styl fotografie, kde to bylo foceno a čím jste to vyfotili. Pak si můžete určit počet #. Nepoužívejte všechny, které vám to navrhne, ale jen některé vyberte, stále se snažte myslet na to že instagram podporuje originální hashtagy a také podporuje tvorbu vlastních autentických hashtagů.

Buffer x Latter

index

I když jsem měla nastavený budík, tak jsem nebyla schopná dodržet časy postů. Třeba jsem byla na schůzce, v metru nebo někde, kde se to nehodilo. „Típnu“ budík a vzpomenu si na to až druhý den a tím se mi to zase rozhodilo. Tak jsem začala používat Buffer a Later. Funguje to jako plánování příspěvků na Facebooku. Dáte si práci s naplánováním a apka to dělá za vás a co je pro mě velké plus, plánuji to na počítači a přes apku v telefonu se to už automaticky postuje samo, a už to ani nechce vaše potvrzení o postu. Rozhodně doporučuji.

 

 

 

Spark post

index

Moje srdcovka od Adobe. Funguje podobně jako Canva. Vždy, když potřebuji připravit letáček nebo dát text do fotky tak používám Spark post. Funguje jak na PC tak jako apka na telefon.

 

 

Repost

unnamedPokud potřebujete na instagramu nasdílet něčí fotku na vašem profilu, tak repost je jasná volba. Je to rychlé a jednoduché. Jen si kontrolujte, pokud máte více insta profilů, na kterém profilu jste zrovna přihlášeni. A je to mnohem rychlejší než dělat print screen obrazovky.

 

Hyperpapse

1200x630bbhyperJestli nechcete zrovna filmovou kvalitu obrazu a nemáte stabilizér na telefon. Pak doporučuji, tuto aplikaci na nahrávání videa od Instagramu. Obraz je kvalitní a je stabilizovaný. Aplikace se jednoduše ovládá, jen nahráváte a po ukončení nahrávání si vyberete v jaké rychlosti to chcete exportovat. Často jsem ji používala na timelapse videa.

Zde najdete video, které bylo točené na hyperlapse.

Layout from instagram

unnamedlayVytvoří vám rychle koláž z fotek a samozřejmostí je i využití insta filtrů, které můžete užít odděleně nebo jednotlivě na určité fotky.

 

 

 

Tohle jsou apky které mám ráda, doporučíte mi ještě nějakou?

Ostatní apky které mám ráda najdete zde ve článku: 8 Apek, které vám usnadní práci fotografa

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 12. 4. 2018

Spoustu z nich neznám, ale věřím, že je využiji. O instagramu uvažuji nějakou tu chvilku

Odpovědět
sipeji
sipeji 12. 4. 2018

instagram je pro mě velká neznámá

Odpovědět
lemur
lemur 12. 4. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.