Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

GraceLove
GraceLove
Vloženo 12. 12. 2018
Líbí se mi

Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti den 12. prosinec

GraceLove
GraceLove
Vloženo 12. 12. 2018
Líbí se mi
Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti den 12. prosinec

Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti den 12. prosinec

Polovina adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti se vám dnes odkrývá. Je 12. prosinec, otevíráme další "okénko" našeho kalendáře.
 
Lidé si často myslí, že je dobré upozorňovat na věci, které se jim nelíbí, a být vůči tomu v boji/odporu. Jenže takové zaměření tvoří více toho, co NECHTĚJÍ. Ne všechno můžeme mít pod kontrolou, a tak je pro nás mnohem přínosnější soustředit se na to, co bychom raději (například: "Chci čisté oceány." Zaměřím se na organizace, které čistí oceány od plastů, a budu upozorňovat na jejich činnost, a jak to pomůže dál světu, lidem, zvířatům, rostlinám atd.).
A tak si uvědomuj:
"Nemusím se zúčastňovat toho, co se mi nelíbí. Různé chování bytostí udržuje rovnováhu na této planetě. A já si vybírám, kam zaměřím svoji pozornost."
 
Chování druhých nemůžeme ovlávdnout, protože každý z nás má své vlastní vedení. Svým chováním můžeme pouze inspirovat a věřit tomu, že další lidé pochopí dané téma na podobných vibracích jako my a přidají se k nám. Pokud jsou ovšem naše názory, a záměry, vedeny strachem, i tímto ovlivňujeme své okolí a názory druhých. Zastav se a uvědomuj si: "Cítím v tomto tématu lásku? Zaměřuji se skutečně na ŘEŠENÍ, na to, co chci?" Vše pochopíte podle svých pocitů, pokud budete cítit hněv, strach, úzkost, tak postupně těmito otázkami změňte úhel pohledu a vaše zaměření (a dokud se vibrace nevyčistí raději chvíli meditujte, jděte ven, nebo si pusťte komedii a smějte se...).
 
Buď vždy sama k sobě upřímná,
protože tvoje duše to vždy navnímá.
 
S láskou Radka Pastyříková.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 733
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.