Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

GraceLove
GraceLove
Vloženo 13. 12. 2018
Líbí se mi

Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti 13. prosinec

GraceLove
GraceLove
Vloženo 13. 12. 2018
Líbí se mi
Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti 13. prosinec

Adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti 13. prosinec

Číslo 13 mám od dětství ráda, vždy v mém životě bylo spojeno s příjemnými věcmi. A tak se na 13tého vždycky těším (ostatně na který den ne, že?). Dnes je prostě příjemný den, ve kterém stojí za to si opět připomenout, jak tato planeta FUNGUJE, a jaké energie můžeme použít k šťastnému životu. Adevtní kalendář se Zákonem Přitažlivosti nám odkrývá další okénko.
Pojďme se na to kouknout zblízka. ????
 
"Přitahuji si to, po čem toužím a můj osobní svět/má realita se tomu přizpůsobuje." Tuto afirmaci jsem vybrala, jako zaměření pozornosti na to, po čem toužíš. Proč? Opět, ve svém světě vidím to, na co zaměříme pozornost (třeba zdraví/ne-moc, u sebe či u druhých...). Je to jako silné zaklínadlo, které ti má vtisknout vědomí toho, kým jsi a že to, co se děje kolem je ve tvé režii.
 
I to, co zrovna teď ve své realitě nevnímáš je na vibrační úrovni už HOTOVÉ. Všímej si synchronicit a brzy se to ZHMOTNÍ ve tvé realitě.
Ano, jakákoliv myšlenka, se zapisuje a zůstává u tebe. Já někdy některé věci i mažu, protože se mi stává, že se něco zhmotňuje zpětně - v době, kdy je mi to úplně JEDNO, a do té doby zjistím, že to k ničemu nepotřebuji ☺️ To asi znáte, naše tvůrčí mysl je někdy schopná vymyslet spousty zajímavých věcí, že? A s tím, jak se pro-měňujeme a mění se naše životní cesta se dřívější přání nemusí slučovat s tím, co chceme teď.
Spousta věcí se nám "pomalu" zhmotňuje skrze synchronicity - potkáme se s člověkem, na kterého myslíme, vidíme někde různé vzkazy/nápisy, vnímáme různé věci. Vesmír s námi tak komunikuje a dává nám vědět, na jaké jsme cestě, přičemž my ji vždy můžeme změnit. ☺️
 
Jakých synchronicit sis všimla ve svém životě v několika předešlých dnech, týdnech, měsících? Nebo, je něco, co sis dřív nespojila, a teď věci do sebe krásně zapadají? Sedni si, zklidni se, a projdi si aspoň v mysli předešlé hodiny a najdi synchronicity, možná budeš překvapená.
 
Měj se krásně s tvoř to, co chceš.
Radka Pastyříková 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 14. 12. 2018

velmi zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.