Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana101
Jana101
Vloženo 3. 9. 2021
Líbí se mi

Otevřete prostor vytváření bohatství

Jana101
Jana101
Vloženo 3. 9. 2021
Líbí se mi
Otevřete prostor vytváření bohatství

Otevřete prostor vytváření bohatství

Peníze není třeba brát příliš vážně. Podívejte se na to s nadhledem: peníze jsou prostředek směny, nic víc a nic míň. Co byste dělali a co byste měli, kdybyste nepotřebovali peníze? 

Jerry Gillies, autor knihy "Moneylove" (Láska k penězům), navrhuje, abychom si zavedli "pokutu za chudobu". Kdykoli řekneme nebo si pomyslíme něco negativního o své finanční situaci, dáme si pokutu a peníze uložíme. Ke konci týdne musíme celou částku utratit za něco příjemného.

Pokud máte více peněz, to ještě nestačí. Chcete si je užít. Dopřáváte si za své peníze něco příjemného? Jestliže to neděláte, proč? Část svých příjmů můžete přeci utratit za potěšení. Užili jste si v poslední době nějak své peníze? Proč ne? Jaké staré přesvědčení vás brzdí? 

Je nutné zbavit se starých peněžních návyků. Jak uvádí Louise L. Hay: "Časem jsem zjistila, že je jednodušší vést seminář o sexualitě než o financích. Lidé neradi slyší, když se útočí na jejich zažité představy o penězích."

Pro začátek můžete začít s afirmacemi: "Jsem ochotná se změnit." "Jsem ochotná zbavit se starého negativního přesvědčení." Někdy je s těmito tvrzeními třeba hodně pracovat, abychom otevřeli prostor vytváření bohatství. 

Chceme se zbavit zažitého způsobu myšlení o výši svého příjmu. Neomezujme proto Vesmír vlastní představou o určitém platu nebo příjmu. Tento plat či příjem je jen "cesta"; není to váš zdroj. To, co máte, přichází z jediného zdroje, a tím je Vesmír sám. 

Existuje nekonečný počet cest, a my se jim jen musíme otevřít. Vědomě přijměme, že "zásilka" může přijít kdykoli a odkudkoli. Když potom například na ulici najdete drobnou minci, poděkujte tomuto zdroji. Nové zdroje, byť i malé, se začínají otevírat. 

"Jsem otevřená a přístupná novým zdrojům příjmu"

"Přijímám vše dobré z očekávaných i neočekávaných zdrojů"

Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pexels

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 4. 9. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 9. 2021

je to tak, díky za článek

Odpovědět
Jana101
Jana101 4. 9. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 480
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.