Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Unicorn Queen
Unicorn Queen
Vloženo 8. 1. 2017
Líbí se mi

5 věcí, které je dobré si připomenout, když život nejde podle plánu

Unicorn Queen
Unicorn Queen
Vloženo 8. 1. 2017
Líbí se mi
5 věcí, které je dobré si připomenout, když život nejde podle plánu

5 věcí, které je dobré si připomenout, když život nejde podle plánu

Bolest je součástí růstu

Občas se některé dveře zavřou proto, že je čas posunout se dál. A to je dobře, protože my sami často nejsme schopni udělat krok ke změně, musí nás k němu donutit okolnosti. Až takové krušné časi přijdou pamatujte si, že žádná bolest není bez důvodu. A to, že se potýkáte s problémy ještě neznamená, že jste prohráli. 

Vše v životě je dočasné

Je to stejné jako s deštěm - začne a pak přestane. Po noci vždycky přijde den. Nic netrvá věčně. Jestli se máte dobře, užijte si to. A jestli se tak dobře nemáte, nebojte, ani to nebude trvat napořád. 

Mít strach nic nezmění

Ti, co se bojí nejvíce, obvykle dosáhnou nejméně. Je vždycky lepší zkusit něco velkého a neuspět, než uspět v tom, že jste se o nic nepokusili. 

Negativita ostatních není váš problém

Buďte pozitivní za každou cenu, i když máte pocit, že se na vás negativita valí ze všech stran. Smějte se, když se vás ostatní pokouší srazit na dno. Nikdy nedopusťte, aby hořkost někoho jiného ovlivnila vaši osbnost. Vždy buďte sami sebou. Neberte si věci osobně, lidé je zřídka míří na vás, vždycky jsou o nich. 

Co se má stát se stane

V každé těžkosti, která se vám děje, je zároveň požehnání, kterému je potřeba jen otevřít své srdce. Věci nedonutíte, aby se staly. Co ale můžete je snažit se a dřív. A co se má stát, to se stane, nebojte!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

pravda

Odpovědět
AltLovers
AltLovers 17. 1. 2017

.. přesně těmito věcmi se řídím v tom našem příběhu, co tady píši Bolí to, ale rosteme, především psychicky. Situace, kterou prožíváme, je dočasná Nebojím se, a proto jsem začala realizovat své sny, které mnozí odsuzují, ale já se soustředím na ty, které to zajímá a s tím souvisí negace ..např. po 31 letech jsem ukončila přijímání negací matky. Možná i toto je dočasné, ale byl to skvělý krok! .. a co se má stát se stane .. to je jediná věc, kterou bych za sebe poupravila .. Je několik možností jak věci mohou dopadnout .. co se má stát se stane, ale na základě vašich rozhodnutí .. Každá cesta je již daná a vy vybíráte Jinak super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 17. 1. 2017

Pravda

Odpovědět
Murmus
Murmus 12. 1. 2017

Je potřeba si tyto věci připomínat když se nedaří a být vděčný když se daří

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 899
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.