Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 15. 4. 2017
Líbí se mi

5. fáze: Ach, mozku, mozku

LenyaS
LenyaS
Vloženo 15. 4. 2017
Líbí se mi
5. fáze: Ach, mozku, mozku

5. fáze: Ach, mozku, mozku

Tahle fáze mě hodně baví, protože si vzpomínám sama na sebe, jaká jsem byla, než mi došlo, že cokoliv se mi honí hlavou jsem stále a jenom já a tak je jenom na mně, co se mi tam bude honit, jak mi to tam bude probíhat a jaké z toho budu mít pocity.

 

Většinou mi lidé říkají, že je pro ně těžké pozitivně myslet právě proto, že neovládají svoje myšlenky. Jistě, že ano! Celý život s nimi nepracujete, berete je jako něco, co Vám sídlí v mozku a

prostě se děje„.

 

Koho napadne řídit to, co tam vlastně má? Nejlbíže tomu všemu je učení ve škole, ale co po ní? Tolik lidí pak přestane číst, vzdělávat se, zajímat se o cokoliv…

 

Pak je to všechno o hodně těžké. Takže opravdu začněte pracovat na tom, že mozek jste Vy. Vše co říká a jak to říká, jste Vy a je to Vaším výsledkem. A protože tomu tak doopravdy je, tak Vy jste jediní, kdo má v ruce klíč k tomu, aby bylo jednoho všechno jinak. Vy můžete rozhodovat, na co budete myslet a jak to bude probíhat. Jestli se Vám v hlavně honí něco, co nechcete, tak prostě začněte myslet na něco jiného.

 

Ale to je jen náplast na bebíčko, není to léčení. Abyste zjistili, proč se Vám to tam děje, jděte do sebe a přemýšlejte od kud to asi pramení. Když to budete dělat dostatečně dlouho, tak se jednoho dne odpověď vynoří tak sama, že budete naprosto šokovaní.

A víte co? Ona se vynoří!! Protože na otázky Vašeho života jste jediní, kdo má odpovědi. Nikdo za Vás nic neudělá, takže

ROZUM DO HRSTI!

 

a začněte na tom pracovat. Klidně zvolna, klidně fofrem, jen to prostě dělejte. Je na Vás, jaké podněty svému mozku dáte. Jestli hezké a nebo se necháte pohltit tím, co se kolem Vás děje. Jasně, že nežijeme ve vzduchoprázdnu. Přesto, když začnete dnes, tak za týden už se může něco změnit, za měsíc se toho může změnit mnohem víc a za půl roku taky můžete mrkat na drát, jaký kus cesty jste ušli! A proč za toho půl roku už nemít pár splněných přání? Nebo raději všechny??

 

Vaše Lenka

 

P. S. – Opakování je matka deja vú, jak zaznělo jednou v dobré reklamě a tak se můžete ke každé fázi na vlně štěstí a úspěchu kdykoliv vrátit:

  1. fáze: Začíná to touhou
  2. fáze: Houpačka emocí
  3. fáze: Zdolávání zdí
  4. fáze: S lehkostí

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 17. 4. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2017

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 4. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 375
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.