Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 4. 2017
Líbí se mi

4. fáze: S lehkostí

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 4. 2017
Líbí se mi
4. fáze: S lehkostí

4. fáze: S lehkostí

A tohle je naprostý klíč k tomu, aby k Vám Vaše přání začala proudit plnými doušky! A proto, že to je nejtěžší část, tak se to většině lidí neděje.

 

Abyste nebyli mezi nimi, tak si vzpomeňte na to, jak se cítíte euforicky, když jste čerstvě zamilovaní! Ten pocit, kdy můžete snad i létat a nebe je modřejší a květiny víc voní a Vy nemůžete smazat úsměv z tváře! Máte? Cítíte to? Tak to je pocit, který hledáme! Jde o to uvolnění, o ten pozitivní přístup a teď to zase řeknu:

O LEHKOST!!!!

 

Žádné přání k Vám nepřijde, když budete sice dřít jako kůň, přesto se budete cítit pod psa. A nebo možná přijde, ale užijete si ho? Ne. Co si řeknete?

To teda rozhodně nestálo za to!

 

Je to tak, viďte? Takže hledejte ten pocit uvolnění a víry, že není důvod, proč byste si ten sen nemohli splnit. Ten pocit, kdy víte, že na světě není nic nemožné a když budete konat a půjdete všemu naproti, tak to prostě přijde. Funguje to tolika lidem, tak proč ne Vám? Přesně, může i Vám. A jen tohle je to tajemství! Tenhle pocit hledejte! Ať už si teprve začíná přát, Vaše přání Vám musí vyvolat motýlky v břiše ještě dřív, než přijde. To těšení se je taky děsná sranda a příjemné! A hlavně motivační! Musíte být tak na motivovaní, že se Vám prostě bude chtít s úsměvem všechno dělat.

 

Je jedno co hledáte, po čem toužíte, naučte se v sobě rozpoznávat pocity naprostého uvolnění a štěstí, které Vám řeknou, že jdete správným směrem. Díky těmto pocitům najdete své světlo na konci tunelu a budete jako rozjetý vlak, který míří neskutečnou rychlostí do svého cíle!

 

Jeslti tento pocit nemůžete v sobě najít, tak nezoufejte. Jen se prostě ptejte sami sebe:

PROČ?

 

Proč to necítíte? Co Vám brání? Odpovědi máte v sobě. Nedám Vám je já a ani nikdo jiný. Je to na Vás! Tak díky bohu za to! Nepotřebujete k tomu nikoho. Vystačíte si sami. Jen posluchejte sami sebe. Navažte sami se sebou spojení. Jen v mých článcích najdete nespočet návodů, jak na to. Takže pouze ruku na srdce:

JAK MOC POCTIVĚ TO VŠECHNO DĚLÁTE?

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 17. 4. 2017

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 14. 4. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 14. 4. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 374
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.