Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 2. 3. 2019
Líbí se mi

4.-10.3.: Intenzivní vize a úspěchy

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 2. 3. 2019
Líbí se mi
4.-10.3.: Intenzivní vize a úspěchy

4.-10.3.: Intenzivní vize a úspěchy

 

První poctivý březnový týden se zdá tichý. Ponořený do zvláštních hloubek, v nichž se někomu poplave dobře, jinému hůře. Kdo má před sebou životní vizi, rozdělal si životní plány, kdo opravdu chce povstat ze starých záležitostí a začít nové. Kdo má zameteno před prahem, ten může zažít fascinující, svěží, na události bohatý týden. Tomu mimořádně sedne i tototýdenní novoluní v Rybách. Důležité je mít ale jasno nejen v životě, ale hlavně aby to jasno bylo v souladu i s duší, s tou nejhlubší niternou a nejcitlivější duší. Aby to, co tento týden budete žít a rozvíjet pro vás mělo hlubší smysl. Pak gratuluji a rovnou říkám – počítejte s tím, že k tomuto tématu, k tomuto oddechnutí, vydechnutí bude patřit také hluboký nádech a dáme se do práce. Úkolů se může nahromadit pořádná kupa, ale s chutí do toho, půl je hotovo, vůbec nic neodkládejte a do všeho se pusťte s vervou, vyplatí se i chvíli sedět na dvou židlích a nebrat si pauzy na oběd, protože tím dříve a lépe se dostanete do víru událostí a můžete zažít skvělé úspěchy. Kartičky jsou tu spjaty nejvíce s rodinou, domovem, pocitem tepla v života, a s financemi a zázemím. Máte-li tedy v těchto aspektech horká želízka ve svém životním ohni, tak kujte kujte, dokud je železo žhavé.  Nedá se říci víc, než že píle se vyplatí.

A kdo jasno nemá, ten může tu první polovinu týdne, a i ten Rybí nov, využít k tomu, že se hluboce nad tím vším zamyslí. A bude hledat – protože když tento podivně rozechvělý čas duše zmešká, může mu potom dalších pár dnů připadat zmatečných a únavných a beze smyslu. Chtě nechtě nás druhá polovina týdne bude prohánět, takže tady nejspíše nejde o nic jiného než jen o to, abychom si promyšleně stoupli do závodní dráhy, která nám bude sedět, abychom zbytečně neabsolvovali závody, které jsou pro nás zbytečné.

Hledání vlastních vizí bude vyžadovat ticho a klid. Ryby, Poustevník, Hvězda – tyhle tři věci mne velmi napovídají, že mnoho odpovědí můžete dostat ve snech. V meditaci, nebo v jiných chvilkách, v nichž dokážete uvolnit duši a vysypat z hlavy hluk všedních starostí. Že bude prospívat samota, protože na povrch vyplouvají i náznaky zásadnějších životních okamžiků, rozhodnutí nebo směrů, které teprve budou prozkoumávány. A zdá se, že část těchto nových nápadů může být rovnou vyzkoušena, otestována v praxi, jestli by vám skutečně seděla. A zbystřete s koncem týdne – mimořádně dobré období pro spolupráci, takže zaúkolujte sebe, druhé, nechte se zaúkolovat a rozhlížejte se kolem sebe, protože přitažlivost k sobě bude táhnout lidi, kteří si s radostí sobě navzájem mohou prospět.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 7. 3. 2019

Zajímavé.

Odpovědět
Majina
Majina 4. 3. 2019

zaujímavé obdobie nás čaká.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 120
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.