Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

3D Čokotiskárna pro vaši akci

Líbí se mi
3D Čokotiskárna pro vaši akci

3D Čokotiskárna pro vaši akci

3D Čokotiskárna pro vaši akci

To je zážitek, který voní, chutná a baví. Před vašima očima tiskne téměř cokoliv, na co si vzpomenete, a to na oplatky nebo toastový chléb, jedlý papír, tabulky čokolády aj. 3D Čokotiskárna není stroj, který vyrobí čokoládu s nápisem na přání a přiveze vám ji hotovou ke dveřím.

Ať už jsou hosté vaši akce dospělí nebo děti, vydají se společně s čokotiskárnou do 3D dimenze. Když koupíte v obchodě oplatku, třeba lázeňskou, kdo z vás se podívá, co je na ní za vzor? A když ji dostanete jako dárek od svého hostitele? Tak jako tak, je to zkrátka jen cukrovinka.

3D čoko marketing

Představte si to v praxi jinak. Ať už jsem dítě na oslavě Dne dětí nebo host firemního eventu, dívám se… Dívám se asi tak minutu, jak před mými zraky vzniká… jak přibývá…jak voní…pozoruji a přitom si můj mozek spolehlivě ukládá do podvědomí … Co? Logo…slogan… podobiznu šéfa… a nebo třeba Křemílka, Vochomůrku i Spidermana…. A i když tu dobrotu sním, ten obrázek mi v hlavě zůstane. A o to přeci jde ne ?

A jak to technicky funguje?

3D čokotiskárna pracuje s modely 3D, vstupní soubor je ve formátu STL, následuje příprava 3D modelu, který  je vytvořen obrázku v křivkách. Rozměry tiskové plochy jsou maximálně 20x20 cm, potřebné napětí je napětí 220 V.  Rychlost tisku je závislá na materiálu a konkrétním modelu, začíná na 5 mm/s až 40 mm/s, tisk jednoho výrobku trvá přibližně od 1 do 4 minut. V praxi to vypadá asi takto.

A není to jen o čokoládě, tvořit se dá ze ze všeho, co je optimálně poddajné. Hmota se nachází v nerezové gastro nádobě, ve vodní lázni, v ohřívači s nastavitelnou teplotou.

Tak jaká bude vaše další akce? 3D Čokoládová ?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Kamila336
Kamila336 30. 9. 2016

Dekuji moc viky.

Odpovědět
Kamila336
Kamila336 27. 9. 2016

Ahoj holky, shanime do skoly 3d tiskarnu a budu rada pokud poradite urcity tip ci firmu aspon kde by nam pomohli s vyberem? diky

Odpovědět
viky.beckham
viky.beckham 30. 9. 2016

Ahoj kamco, podivejte se na felixprinters.cz tam maji tu 3d tiskarnu Felix Pro 1 a ta je nej.

gustawka
gustawka 27. 4. 2016

Nádherné

Odpovědět
Markéta - Event Specialistka

Díky moc, děti tím byly na poslední akci doslova nadšené ..

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 236
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.