Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 8. 2. 2020
Líbí se mi

3 kroky, jak znovu najít sama sebe

SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU.
Vloženo 8. 2. 2020
Líbí se mi
3 kroky, jak znovu najít sama sebe

3 kroky, jak znovu najít sama sebe

Jsi po rozchodu zmatená a hledáš, co jsi udělala špatně? Říkáš si „už ani nevím, kdo jsem“? Chceš se vrátit sama k sobě, abys to byla zase ty? Ta usměvavá holka? Čti dnes, na tohle téma.

Ahoj Luci,

reaguju na článek od Silvy o rozchodu a návratu. Sama jsem teď v podobné situaci. Rozešel se se mnou partner, ale pořád jsme v kontaktu… Ani jeden to nedokáže utnout definitivně. Největší problém je v tom, že neumím být sama se sebou spokojená. Potřebuji se „najít“.

Chci mu dokázat, že na to mám a že můžeme být spolu dál. Chci být zase tou, po které touží… Takže já na návraty k partnerovi věřím… Drž mi palce.

Zuzana

 

1. Vrať se do dětství

Tam jsi byla sama sebou úplně přirozeně. Žádný přetvářky a upozaďování se na úkor okolí. Byla jsi prostě sama sebou a řekla sis o to, co jsi chtěla. Otevři albumy, prošátrej zásuvky a najdi fotky z raného dětství. Vyber jich pár, které se ti líbí a budeš se u nich usmívat. Zeptej se sama sebe:

  • Jaká jsi tehdy byla?
  • Co jsi dělala sama od sebe a s nadšením?
  • Kdy a v jakých situacích jsi to byla ty?

Tradá: já

 

2. Najdi svou sebehodnotu

Udělej si malou koláž. Poskládej fotky, na kterých se líbíš sama sobě a děláš věci, které tě baví. Vsadím botky, že hafo z nich už odvál čas. Doplň všechny činnosti, který děláš. My ženy bereme to, co běžně děláme, jako standard nehodný ocenění. Ale to je velká chyba, všechno se počítá! Napiš si seznam:

  1. Peču skvělý dorty.
  2. Jsem starostlivá máma.
  3. Pokračuj dál, sama za sebe.

Udělej k fotkám popisky. Jedna moje klientka napsala: „Bohyně i po 40“.

 

3. Naslouchej sama sobě

Néé vnitřnímu kritikovi, který ti neustále říká, jak si hrozná. Najdi vnitřní hlas, který ti říká, kdo doopravdy jsi a po čem skutečně toužíš? Jaký život chceš žít bez ohledu na rodiče, děti, manžela, na stávající práci a finanční situaci? U klientek se mi často stává, že dají na rady okolí. Pak společně dojdeme k tomu, že stejně ty sama nejlíp víš, co je pro tebe dobrý. Do koláže si teď připiš jaká jsi nebo chceš být.

Pozor! Měnit se můžeš. Ale jen kvůli sobě. Když se změníš kvůli někomu jinému, už ztrácíš svoji autenticitu, osobní kouzlo a své pravé já.

samasebou.cz

Mrkni na to, co jsi vytvořila. Jak úžasná jsi, co všechno umíš! Dovol si být víc sama sebou a žít tak, aby tě to bavilo. Pak budeš v pohodě a přitáhneš si k sobě muže, který vidí tvou jedinečnost a bude chtít být s tebou právě proto, že jsi taková, jaká jsi. Hodně štěstí Zuzce a všem ženám na cestě zpátky k sobě.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
SAMA SEBOU.
SAMA SEBOU. 18. 2. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 11. 2. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 2. 2020

Tak já se naštěstí neztratila...i když dříve asi ano, ale posledních 10 let jsem nalezená

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 2. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 221
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.