Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 13. 4. 2017
Líbí se mi

3. fáze: Zdolávání zdí

LenyaS
LenyaS
Vloženo 13. 4. 2017
Líbí se mi
3. fáze: Zdolávání zdí

3. fáze: Zdolávání zdí

Křivdy z minulosi, nízké sebevědomí, nevyrovnání se s minulostí, nízká sebeúcta, nedostatečná laskavost vůči sobě samotnému, neustálé pochyby, strach, předsudky, závist, pomluvy… Ve Vás toho může být za ty časy zakořeněno hrozně moc. Když jste se rozhodli, že si svoje sny splníte a ty stále nepřichází, nedokážete se otevřít tomu, co Vaše přání přinese.

 

Takže se odpověď naprosto nabízí!

MUSÍTE TOHLE VŠECHNO PŘEKONAT!!!! 

 

Ale jednou pro vždy, žádná náplast na bebíčko. Úplné vyléčení! Vy na to máte! Ty schopnosti odhalit, co Vás brzdí a zbavit se toho, ve Vás jsou. Nebudu se tu věnovat jednotlivým metodám, o tom tento seriál není. Jestli však chcete, tak se můžete podívat například na inspirativní knihu Kladivo na bloky k bohatství od autorky Lindy Berger (mohu jen doporučit, finanční situace není nikomu lhostejná). (Nebo, jestli Vás trápí už něco vážnějšího, mrkněte i sem na můj e-book.)

 

To, že nemáte svou hojnost a blahobyt pak nejčastěji souvisí s Vaší sebehodnotou. To, že k Vám nepřichází Vaše láska, také často souvisí s Vaším sebevědomím a s osobní hodnotou. To, že se nedokážete otočit k budoucnosti čelem, může být proto, že jste zaseknutí v minulosti a stále jí žijete… Je toho spoustu. Bloky, zdi, předsudky, staré programy… Cokoliv, co tam je, poznáte hlavně tak, že se někde ve Vás z nějakých věcí spouští negativní pocity, někdy pocity odporu. Máte myšlenky, na které si zakazujete myslet apod.

 

To všechno musí pryč!!!! Takže jaký je postup, který Vás čeká?:

  1. Identifikujte při čem máte špatné pocity, co se Vás týká.
  2. Hledejte odpověď, proč tomu tak je.
  3. Bojujte proti tomu.

 

Mohu sama jen za sebe říct, že nejtěžší je asi to uvědomění, protože to může trvat. Občas skrýváme něco i sami před sebou, že? Někdy vůbec netušíme, co nás blokuje, přesto tam ty negativní pocity a odpor je. Výhodou je, že často, jak na to přijdete, na to, co Vám překáží v cestě ke štěstí, tak to samotné bude stačit na to, abyste se s tím dokázali poprat. Jestli ne, pak je třeba tomu čelit, projít si tím peklem, kdy to znovu celé prožijete a až pak budete připraveni jít dál.

 

Emoce musí ven. Jestli jste v sobě cokoliv potlačili, vyrobili jste si jen překážku, která však ve Vás pořád je a pořád tam je i ten bordel, který se snažíte zazdít. Nikam nezmizí, takhle to prostě nefunguje. Proto se pochlapte a běžte do hloubky té žumpy, abyste pak mohli vyjít silnější a šťastnější!

 

Jsou známy i případy, kdy po této očistě nebylo pro lidi už nikdy nic problém. Prostě si prožili to, co mělo být prožito už dávno a vstali jako fénix z popela, znovuzrození a se silou skály lámat. Tahle síla je v každém z nás. Je to vážně mnohem jednodušší, než se zdá.

 

Hledejte nové programy v mysli, které porazí Vaše barikády, ne takové, které to obejdou. Jestli si nemůžete pomoci, vyhledejte pomoc z venčí. Udělejte cokoliv, jestli chcete žít život svých snů!!!! A to za to přece stojí??? Přemoci se.

 

Vaše Lenka

P. S. – Nestihli jste předchozí díly seriálu Na vlně za splněnými sny? 1. fáze: Touha je tady a 2. fáze: Houpačka emocí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 14. 4. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 375
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.