Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

GraceLove
GraceLove
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi

23. prosinec adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti a OCENĚNÍ

GraceLove
GraceLove
Vloženo 23. 12. 2018
Líbí se mi
23. prosinec adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti a OCENĚNÍ

23. prosinec adventní kalendář se Zákonem Přitažlivosti a OCENĚNÍ

23. prosinec nám nese zprávu, že advent už končí svou vládu. Dnes zlatá neděle je, a čtvrtá svíce na adventním věnce se zapaluje. Zítra čeká nás velká noc, dárků a splněných snů bude moc. Tak pojďme si odkrýt další pole adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti a poznat své další role.
 
V mnoha minulých příspěvcích jsem poukazovala na sílu a energii OCEŇOVÁNÍ. Slíbila jsem vám, že se tomuto tématu budu více věnovat, a tak to je tady.
 
Když oceňuješ měníš své vibrace, svůj bod přitahování. A s tím se mění tvá realita - tvé zdraví, tvá cesta, hmota, plní se více tvých žádostí. A tak je OCEŇOVÁNÍ nejmocnější technika ZMĚNY.
 
Někteří z vás jste mi psali a ptali se, jaký je rozdíl mezi VDĚČNOSTÍ a OCEŇOVÁNÍM. Na pomyslné "stupnici", je rozdíl takový, že OCEŇOVÁNÍ stojí nad VDĚČNOSTÍ, a v tomto momentě je vám jasnější proč raději mluvím o OCEŇOVÁNÍ. Ovšem, v čem je ten rozdíl? Vibrace vděčnosti i oceňování otevírá srdce, obě nás nějakým způsobem ladí...
 
VDĚČNOST, Děkuji za svůj domov, rodinu, za věci, situace, lidi (cokoliv, za co pociťujete vděčnost). V čem je to jiné než oceňování, které stojí na stupnici výše? Když děkujete, děje se, že aktivujete VIBRACI ne-dostatku. Když si říkáte, že jste vděční, často je tam obsažen, i druhý pól ("to nemám)". Říkáte: "Děkuji za..., ale... (něco mi chybí)." Rozumíte?
 
Podívejme se na OCENĚNÍ, se kterým se pojí slova: OCEŇUJI, LÍBÍ SE MI, MILUJI... Když říkáte: "LÍBÍ SE MI, jak jsem si dnes užila výlet. MILUJI přírodu, zvuky zvířat. OCEŇUJI Tvou přítomnost...." Je zde vibrace směřující k LÁSCE, pocitům radosti, štěstí a to hlavní NAPLNĚNÍ. Tím je vaše vibrace na MÍSTĚ, kde se mnohem lépe a jednodušeji vyplňují vaše přání, sny, touhy, požadavky.
 
A tak, vyměň některá svá slova a zaměřuj se na TÉMATA, ze kterých máš DOBRÝ POCIT. Dopřej si tento DÁREK KAŽDÝ DEN. Dopřej ho nejen sobě, ale i lidem v tvé blízkosti.
 
Přeji vám krásnou zlatou neděli a přeji mír, štěstí a lásku v srdci, kterou vyzařujete do svého okolí.
 
Líbí se mi, že jste v souladu se svou změnou a konáte dobro v sobě a k druhým.
 
Radka Pastyříková

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
GraceLove
GraceLove 30. 12. 2018

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 12. 2018

zajímavé

Odpovědět
lemur
lemur 25. 12. 2018

Moc hezké.

Odpovědět
Ovace
Ovace 24. 12. 2018

Vděčnost je láska

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 336
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.