Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi

Rok 2017 je rokem, ve kterém je čas na změnu. Udělejte ji

LenyaS
LenyaS
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi
Rok 2017 je rokem, ve kterém je čas na změnu. Udělejte ji

Rok 2017 je rokem, ve kterém je čas na změnu. Udělejte ji

Ať už to zní jakkoliv šíleně, tak to, co se numerologii loni podařilo bylo to, že naprosto přesně odhalila, jaký to byl rok. A byl těžký. Protože byl ve znamení očisty a konců. Takové jsou všechny „devítkové“ roky. Tedy jejch ciferný součet je roven číslu 9. Všechno, co ve Vašem životě dál nemá být, vyplulo na světlo a mělo být ukončeno. Někdy se starých věcí držíme jak čert kříže, ale prostě okolnosti přijdou s tím, že je na čase, aby byly pryč. Možná teď ještě nedokážeme ocenit, co to pro nás znamená, ale to nevadí. To je pouze o pravdě, která je v tomto pořekadle:

„Všechno nakonec dobře dopadne. A jestli to ještě nedopadlo, tak ještě není konec.“

 

Říkejte si to kdykoliv budete potřebovat. Je to důležité zjištění a přinese Vám klid. Ale jak to uchopit, aby nový rok byl lepší?

 

Rok změn

Ať už numerologie a nebo čínský horoskop, tak předpověď je jasná. Je to rok změn! A to důležité, co jsem se naučila na vysoké škole v managementu je, že změny se musí umět řídit! Jinak mohou být destruktivní, zmatečné a přinesou potíže a ne prospěch. Ale jak na to? Je to možná jednodušší, než se zdá:

 

1.) Nemusíte věřit horoskopům, astrologii, numerologii nebo jiným, podobným. Uvědomte si ale jednu důležitou skutečnost, kterou již věda odhalila, a se kterou jste se na mých stránkách již seznámili, a to je: SEBENAPLŇUJÍCÍ SE PŘEDPOVĚĎ. Více o ní se dozvíte v mém článku tady >>. Díky tomu pak vše dostane jiný rozměr, když víte, že se splní, co bylo předpovězeno. 

2.) Mějte svůj cíl! Vím, že je to omýlané stále dokola, ale je potřeba si to prostě uvědomit a zažít si to tak, aby se Vám to dostalo až pod kůži. Jedině pak skutečně začnou Vaše životní kroky někam mířit.

 

Jak řídit změny

Nebude to tak složité, vážně. Když dodržíte dva předchozí kroky, tak uvidíte, že máte možnost z roku 2017 získat ve svůj prospěch takové věci, o kterých se Vám ani nesnilo.  A to je dobrá zpráva, ne? 

 

Proč tolik pomůže mít ten svůj cíl? Protože vždy, když se něco změní a Vy stojíte na té pomyslné křižovatce života a nevíte, jakým směrem se dát a jak se rozhodnout, tak Vám Váš cíl ukáže cestu. Proč? No, jednoduše přece!  Když znáte svůj cíl, lépe dokážete řídit svoje kroky k jeho uskutečnění! Proto je to tak důležité!

Váš sen je jako maják v mlze!

 

Ten, kdo nebude vědět, kam mají jeho kroky dojít, tak jak se může rozhodnout správně? Jak může vést svůj život ke štěstí a k úspěchu? Nemůže! Jasně, že se to občas podaří, ale proč to nedělat cíleně? Proč nemít svůj život dostatečně ve svých rukou? Vzít zodpovědnost za to, co se nám děje a aktivně se podílet na tom, co k nám má přijít, by měla být výsada každého dospělého člověka.

 

A zjišťuji, že se to ani nebije s ženským principem. Ženy to akorát budou dělat po svém, tedy nechají věci se dít, požádají o pomoc, kde to budou potřebovat a budou mít stále na zřeteli svého vnitřního zraku svůj sen. A muži? Ti to zase mohou dělat po svém. Kopat do systému tak dlouho, až z něj něco vypadne. (Tahle věta mě pořád baví. ) Je jedno, jaký k tomu zvolíme přístup, důležité je vědět, kam to všechno spěje.

 

A proto je moje rada pro rok 2017 tahle:

  • Udělejte si revizi svých cílů.
  • Udělejte si vlastní a pořádný, procítění vision board (nástěnka cílů).
  • Na každém rozcestí, kdy se budete muset rozhodnout, co dělat dál, se zastavte a viualizujte si svůj cíl. Ať Vás naplní a ukáže Vám cestu.
  • Pracujte na sobě, vzdělávejte se, naučte se pracovat se svou energií a s myšlenkami! (Podívejte se do 8.1.2017 třeba sem >>.)

 

Držte se těchto jednoduchých rad a uvidíte sami, jak rychle se dostanete do víru událostí, které Vám začnou přinášet Vaše zasloužené ovoce z Vaší práce!

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHŮ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU 2017

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Pawlii
Pawlii 3. 1. 2017

Těším se. Uvidíme co nám přinese. Jen se nebát kráčet vpřed

Odpovědět
k.eva
k.eva 3. 1. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 1. 2017

nechci dělat velké změny, ale na nějaké se chystám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 213
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.