Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitty
Jitty
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi

20. 12.

Jitty
Jitty
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi
20. 12.

20. 12.

Co kolem sebe vytvořit prostor, který se nám bude líbit, bude čistý a uklizený? Nemyslím jenom doma, ale i na ulici, na zastávce tramvaje, v lese na procházce… prostě kdekoliv, kde pobýváte, kudy jdete.

Pokud vidíte nějaký nepořádek, a máte čas, co to uklidit místo hartusení na nezodpovědné lidi? Místo kritiky přidat ruku k dílu. A samozřejmostí je, že ten nepořádek dělat my nebudeme.

Že to není můj nepořádek? To není. Ale každou takovou drobností ovlivníme prostředí, ve kterém žijeme. A možná ho ovlivníme víc, než si myslíme. Je to volba každého z nás.

Máte další tipy na laskavosti? Sem s nim, ať inspirují další a svět může být o trošku lepší. Děkuji všem. Pokud s Vámi myšlenka měsíce radosti a laskavosti rezonuje, prosím sdílejte dál.  

A pokud byste si rádi tyto krásné chvíle zaznamenali, zde najdete nádherný Deník radosti, úspěchů a vděčnosti na https://koralkydni.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 22. 12. 2019

Také se mi nelíbí, když vidím na zemi papírky nebo PET lahve.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 12. 2019

často něco po cizích lidech seberu, dneska jsme byli na hřbitově, tam jsem poklidila na okolních hrobech popadané vázy s květinami a poválené svíčky. Což, toto je ještě v pohodě, binec udělat vítr, ale to,že lidi vyjdou z bran hřbitova, kde je několik kontejnerů na odpady, ale zahodí prázdný obal od svíčky na zem za bránu, to mě tedy pořádně štve. Jen dnes jsem u malé branky sebrala ty obaly 4 a ještě se tam válely kapesníky použité, na ty jsem ovšem nesáhla. Neměla jsem rukavice.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 071
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.