Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ella
ella
Vloženo 3. 4. 2021
Líbí se mi

15 tipů, jak být ve funkčním vztahu

ella
ella
Vloženo 3. 4. 2021
Líbí se mi
15 tipů, jak být ve funkčním vztahu

15 tipů, jak být ve funkčním vztahu

Milujte jeden druhého - pokud jste s partnerem jen kvůli tomu, že se bojíte být sami, je to cesta do pekla. Láska je o dávání – lásky, pozornosti, energie, citů a mělo by být oboustranné, a pokud tomu tak není, je to prachsprosté využívání.

Nikdy nemluvte o rozchodu - ani z legrace, zasejete myšlenku a vyroste rozvod, rozchod. A pokud už na rozchod pomýšlíte, položte si otázku, proč ve vztahu zůstáváte.

Když jste zraněni, vyjasněte si to, odpusťte a zapomeňte - stálé připomínání co kdy bylo, je jako jed. Konstruktivní komunikace je umění, které se je potřeba se naučit.

Zůstávejte partnerem - my ženy jsme spíše matkami, než manželkami, a pak se divíme, že náš muž hledá lásku jinde. Mustr, že žena je především matkou, zničilo mnoho žen a jejich vztahů.

Nikdy neříkejte "To je v pohodě", když to není pravda. V tomto jsme my, ženy, mistryně. Bojíme se vyjádřit co nás trápí na straně jedné, na straně druhé,  pokud je partner v nejistotě co se stalo a my tak manipulujeme, abychom získaly partnerovu pozornost.

Nelžete - milosrdná lež smrdí více, než stará ryba a vždy se obrátí proti Vám!!!

Když říkáte "Promiň", myslete to vážně.

Ponechávejte komunikaci otevřenou - velká gesta jsou k prdu a ještě nikdy nikomu nepomohla. A pamatujte, mužům mnoho věcí dochází později, oni prostě potřebují více času, aby si vše srovnali, ujasnili, promysleli.

Když se pohádáte, nenechte den odejít bez usmíření - na co jsou manželské postele a temná noc?

Nemluvte o svých ex-partnerech - ani kdybyste chtěli říct, jak byli hloupí. A srovnávat svého ex se současným partnerem v sexu, je smrtelná rána na komoru. Nebo, že vydělával víc, brrrr, to je taky totálně mimo, to jsou témata, která muže rozpálí, ale jinak než chceme.

Nesrovnávejte minulost s přítomností - jako například "Dřív  jsi byl na mne hodnější". Včera bylo včera a dnes je dnes. My taky nejsme stále milé a příjemné, přinejmenším jednou v měsíci, což je pro muže noční můra.

Udržujte proces dávání a přijímání. Pro ženy je typické dávání, což je pasuje do role matky, nikoliv partnerky. Pak je narušen proces výměny energie a muž ztrácí vedle takové ženy instinkt lovce a má tendenci si lehnout na gauč a nechat se obsluhovat. To ale není smyslem vztahu a to nechceme.

Buďte si vědomi partnerových pocitů - cítí stejně jako vy, možná, že o tom jen neumí mluvit. Mnohdy je velmi těžké, aby se partner otevřel, a  mnohdy musí žena číst mezi řádky, aby vůbec zjistila co muže trápí a nebo co cítí.

Nemusíte být dokonalým partnerem, buďte raději správným partnerem. Partnerem, který je parťákem se smyslem pro humor.

Nezapomeňte, že žena otevírá mužovo srdce a on ji učí prožívat sexualitu. A proto je sex ve vztahu velmi důležitý.

 

A poslední, bonusová rada na konec. 

Zapomeňte na všechno, co jste o vztahu mezi mužem a ženou slyšeli - jak doma od své mámy, babičky a nebo starých tetek, či rádoby koučů, co píší rady jak na běžícím pásu. Vy jste jedineční, stejně jako je jedinečný váš partner, a oba jste poznamenáni svymi prožitky z předchozích vztahů a nejdůležitější je pochopení, soucit a vzájemná láska.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 4. 4. 2021

tak já ve svém věku již vím, jak na život...ale snad to tápajícím pomůže .-)

Odpovědět
ella
ella 4. 4. 2021

sipeji
sipeji 4. 4. 2021

Velmi účinná pravidla, moc se mi líbí to, když říkáte - promiň - myslete to vážně

Odpovědět
ella
ella 4. 4. 2021

Kahomar
Kahomar 3. 4. 2021

zpravidla takové návody vůbec nečtu, já jsem já a můj muž, je můj muž...každý jsme jedinečný a originál a také už o životě něco vím

Odpovědět
ella
ella 3. 4. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 431
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.