Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 9. 10. 2019
Líbí se mi

13.10. Úplněk v Beranu: Konečně se to vyřešilo!

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 9. 10. 2019
Líbí se mi
13.10. Úplněk v Beranu: Konečně se to vyřešilo!

13.10. Úplněk v Beranu: Konečně se to vyřešilo!

 

Síla prosadit se, za každou cenu. Je jasno ve všem, v čem jasno má být. Tvrdohlavost, kterou bychom si mohli v jiných částech roku (nebo lunárních obdobích) závidět. Nebo naopak. Pozor na to, abyste v tuto chvíli pod vlivem vyhrocených emocí něco nepokazili. Ale to už asi tušíte, kde by takové slabiny mohly být – mě tu vychází v oblastech, kde „už meleme z posledního“, tam je velké riziko svárů a špatného odhadu budoucnosti. Tak snad tam pozor. Jinak se na tento úplněk pojďme podívat pozitivně a sice tak, abychom tu energii „nového aktivního já“ pořádně využili. Jsou tu nabídky, je tu moudrost…. To dává naději i těm svárlivým a uspěchaným situacím, že budou přece jen někde na poslední chvíli požáry uhašeny a přidána dobrá rada navrch. Všechno může dobře dopadnout výjimkou jsou snad jen náročnější situace, kde čekáte, že se odhalí nějaká nepravost, zloděj, křivárna – tak tam se tak může stát a dopady bolí.

Ostatně ty těžké a dlouho trvající únavné situace budou v každém případě nyní víc vidět – a budou víc tížit, ač si myslím, že spíš než, že náš položí, se stane to, že se v nich konečně uděje něco úlevného a dojdeme v nich do cíle. Ukáže se, že to těžké je tak či onak už za námi.

Zkuste nepřehlížet hlavně záležitosti, které se vám budou v tento čas nabízet k ukončení. K rozhodnutí. Kde bude očekáváno vaše rozhodnutí, nad kterým jste delší dobu uvažovali a najednou tu je přesně ten samý návrh od protistrany, najednou se to tak hodí – a pro vás to znamená úlevu, cítíte v tom všem souznění, pravou chvíli. Tam můžete v tento čas vyřešit i zdánlivě nemožné a je tu i přesah do jiných oblastí života, které díky tomu dojdou také k úlevě. Role moudrého rádce se ukazuje v roli osudu, takže je možné, že v tento čas potkáte někoho, kdo vám dobře poradí, že sami někomu pozitivně ovlivníte osud nebo jen to, že vám půjde maximálně od ruky záměr starat se konečně jen sami o sebe, udělat něco moudrého, nového, prospívajícího. Čas přeje změnám, proměnám – z tlejícího listí se stává krása. Ze zátěže výhoda. Ten proces může mít mnoho podob a může v tom svém finále zatěžovat, takže pozor na přetížení nervové nebo bolavou hlavu, ač si myslím, že cokoliv se takto do zátěže vyvrbí, nakonec bude stát i za tu bolavou hlavu, protože konečně se to vyřešilo.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 10. 2019

fotka krásná, to je bez debat, teď ještě aby vyšla ta předpověď

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 10. 10. 2019

Nádherná fotka

Odpovědět
Tamara
Tamara 9. 10. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 310
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.