Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

silta - blogerka
silta - blogerka
Vloženo 10. 12. 2016
Líbí se mi

11 tipů na to, jak věnovat nezapomenutelný dárek

silta - blogerka
silta - blogerka
Vloženo 10. 12. 2016
Líbí se mi
11 tipů na to, jak věnovat nezapomenutelný dárek

11 tipů na to, jak věnovat nezapomenutelný dárek

Také máte spojeny některé dárky automaticky s lidmi, místem nebo způsobem předání? Já dostala od maminky jako svatební dar hodiny. Při předání mi řekla: Vždy, když se podíváš kolik je hodin, vzpomeneš si na mě a budeš vědět, že jsem s tebou”. Pokaždé, když se na ty hodiny podívám, jsem dojatá. Buďte letos i vy nápadití a nezapomenutelní.

Inspirujte se v následujících tipech a potom neváhejte a pojďte SOUTĚŽIT o super dárky. Za každým takovým nezapomenutelným dárkem se skrývá příběh...

Vyznejte své city

1. Pořiďte luxusní bonboniéru a přidejte vzkaz: „Lásky není nikdy dost, a tak jedna pořádná dávka čokolády, kterou tak moc miluješ, jenom a jenom pro Tebe!“ 

2. Dárky zabalte do bílého balíkového papíru a popište jej osobními vzkazy: „Miluji tě nade vše“ ... „Jsi moje životní láska i můza“ …„Jsi nejkrásnější“ ….“Jsi můj hrdina, přítel i ochránce“. Nebojte se ten papír přeplnit podobnými vzkazy. 

Hrajte si

3. Ten nejmenší dárek vložte postupně do několika krabiček, aby i při rozbalování bylo veselo.

4. Menší dárky pověste na vánoční stromeček mezi ozdoby a zabavte se při hledání.

5. Nechte pod stromečkem jenom indicie, kde jsou skutečné dárky schované. Ty ukryjte různě - v bytě nebo na zahradě a užijte si spoustu napětí i legrace.

Tvořte

7. Využijte prázdné skleničky od zavařovaček a vyzdobte je fotkami. Vložte dovnitř fotky místa nebo zážitku, které vás spojují s obdarovaným. Obal dárku tak bude také dárkem.

8. Místo visaček se jménem opatřete každý dárek fotkou toho, komu dárek patří. Tak si snadno každý svůj dárek najde. Takto označené dárky navíc zvládne rozdat i menší dítě. 

Zavtipkujte si

9. Pořídili jste své milé vysněnou kabelku? Zabalte ji do krabice od mikrovlnky nebo vrtačky. Po prvotním šoku bude radostí bez sebe.

Buďte nápadití

10. Nevíte co koupit, nebo byste rádi někomu vypomohli finančně? Někdy jsou opravdu peníze to nejlepší, co můžete darovat. Udělejte z nich ale také dárek. Pořiďte stylový rámeček na fotky a peníze do něj vložte. Darujete tak dva dárky najednou.

11. Nakonec můžete darovat i sami sebe. Víte jak? Oblečte se do lepšího spodního prádla nebo se zahalte jenom do parfému. A kolem pasu si uvažte mašli. Na tento dárek vaše polovička rozhodne nezapomene!

 

Tak už víte, který způsob vyzkoušíte?

 

Ať vyberete cokoli, určitě budete bodovat . Takové Nezapomenutelné dárky jsou to nejlepší, co můžete darovat těm, které máte rádi. 

Víte, jaké nezapomenutelné dárky mají ŽENY s.r.o., které znáte? Zjistilo se, že je to třeba štrúdl, štěně, cukroví i láska! 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Podle mě je důležité dát takový dárek, který ten druhý opravdu využije. Třeba manžel miluje rybaření, takže mu vždycky kupuju nějaké vybavení. Teď to třeba bylo kvalitní army oblečení z https://www.mojearmy.cz/

Odpovědět
pavlinka14
pavlinka14 27. 11. 2020

Pro mého manžela se pokaždé jedná o nezapomenutelný dárek, když se snažím vybrat nějaké náčiní k jeho největší vášni - rybaření I proto jsem mu letos z obchodu https://www.sportcarp.cz/pruty-a-navijaky/rybarske-pruty/spodove-pruty/ objednala nový spodový prut, tak uvidíme, jak se mu bude líbit.

Odpovědět
avatar

Já jsem své kamarádce darovala spodní prádlo ze stránek https://lanotte.cz . Myslím si, že je to daleko lepší, než darovat něco, u čeho víte nebo máte strach, že to ten člověk nevyužije a to je vždycky docela nepříjemný pohled.

Odpovědět
avatar
Aleninka Votrková 24. 10. 2020

Já balím dárky různě. Každý rok však jinak. Letos bude vše přírodní. A dárky? Tak to je různé. Záleží dle zájmů, oblíbenosti. Příteli budu kupovat na Iphone obal tady https://www.revocase.cz/ mamce zas ušiju kabelku.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 489
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.