Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitty
Jitty
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi

1.12.

Jitty
Jitty
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi
1.12.

1.12.

Příliš často podceňujeme sílu doteku, úsměvu, vlídného slova, naslouchání, objetí, komplimentů nebo starání se o druhého. Každý z nich má potenciál proměnit život.  Leo Buscaglia 

Děkuji všem za sdílení. Vím, bylo by super, kdybychom takto automaticky jednali každý den, kdyby každý z nás měl nastavený svůj život na přátelství, sdílení, dělání laskavosti a radosti druhým i sobě.  

A věřím, že i většina z nás podobné dobré skutky dělá. Ale často jedeme na autopilota (Radkin Honzák říká, že na 98%) a tak je fajn, si některé věci takto připomenout.

Den první, tedy den, kdy začínáme malými krůčky dělat velké věci. Znáte efekt motýlích křídel? Drobná změna může mít dalekosáhlé a nepředvídatelné důsledky. A tyto naše drobné krůčky jsou láskyplné, pozitivní a tak se těšme, co nám do života přinesou????.

U každého tipu naleznete vždy malý stejný dovětek: … a pochvalte (se)… tedy druhé i sami sebe. Zkuste pochválit každého, kdo udělal něco, co vám pomohlo, udělalo radost, zjednodušilo váš den. A určitě chvalte sami sebe za to, co se vám povedlo, co jste zvládli, co vám šlo hladce a jednoduše. Má to téměř magický účinek. L. Hay doporučje pochválit se 30-40x za den, jak to jde vám?????

Kritika oslabuje vnitřní elán a pochvala ho povznáší. Takže se chvalte tolik, kolik je možné. Při každé maličkosti si povězte, jak dobře si počínáte. Možná Vás život překvapí a dobré skutky se k Vám začnou vracet.  

Chcete si zapisovat vše, co vám tyto prosincové dny přinesou? Vyzkoušejte Deník radosti, úspěchu a vděčnosti - https://koralkydni.cz

 

Máte další tipy na laskavosti? Sem s nim, ať inspirují další a svět může být o trošku lepší. Děkuji všem. Sdílejte a šiřte, ať si laskavostí a radostí užije opravdu každý! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 12. 2019

ano, díky, krása

Odpovědět
lemur
lemur 3. 12. 2019

Pěkné.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 118
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.