Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi

Podzimní aranžování

ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena
Vloženo 14. 9. 2021
Líbí se mi
Podzimní aranžování

Podzimní aranžování

Podzimní truhlíky. Hledáte rady a nápady na podzimní výzdobu? Přemýšlíte jak originálně ozdobit podzimní truhlíky? Co dát do truhlíku na podzim?

Příroda nám nabízí nepřeberné množství materiálu na podzimní tvoření. Na své zahradě nebo při podzimních procházkách můžeme najít vše potřebné pro kreativní podzimní tvoření. 

Čas na změnu: Podzimní truhlíky zkrášlí balkón i terasu | Blesk.cz

Na podzimní truhlíky můžeme použít čerstvé krásně barevné podzimní květiny. Nádherné jsou podzimní truhlíky s vřesem, použít můžeme také chryzantémy, okrasné zelí a mnoho dalších rostlin. V obchodech si vybereme z mnoha druhů a barev. 

Pokud nechceme utrácet za kupované květiny, využijeme veškeré plody stromů a keřů, větve, barevné listy, mechy a další přírodní materiály. Krásné a velmi dekorativní jsou šípky, trnky, jeřabiny rakytník a mnoho dalších. Na zahradách často najdete oranžové barevné mochyně, vřesy, trávy, břečťany, přísavníky a mnoho jiných krásných dekorativních rostlin. Vyměníme-li si své “úlovky” a výpěstky s kamarádkami, snadno a zdarma získáme další zajímavý materiál na naše podzimní tvoření.

 Naaranžujeme si nejen klasické podzimní truhlíky. Pro výrobu podzimní dekorace můžeme využít i jiné nádoby. Můžeme recyklovat různé, již nepoužívané nádoby zajímavého vzhledu. Podzimní výzdobu můžeme naaranžovat do proutěného koše, již nepoužívané formy na pečení či starého dřevěného šuplíku. Podzimní truhlíky i všechny ostatní nádoby  zdobíme dostupnými přírodními materiály.

Kouzlo podzimu na terase

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenin
lenin 16. 9. 2021

A už to bude zase tady....

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 9. 2021

krása, kdo umí, ten umí

Odpovědět
lemur
lemur 15. 9. 2021

Krásné.

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 9. 2021

Moc hezké.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 9. 2021

nádhera, barevný podzim je krásný

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.