Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Efka
Efka
Vloženo 20. 11. 2019
Líbí se mi

Zázrak jménem rozjasňovač - umíte ho použít?

Efka
Efka
Vloženo 20. 11. 2019
Líbí se mi
Zázrak jménem rozjasňovač - umíte ho použít?

Zázrak jménem rozjasňovač - umíte ho použít?

 

Před časem jsem začala sledovat jednu youtuberku, která je mi mimo jiné sympatická i tím, že se mi jeví jako zralá osobnost, blíží se jí věk 40, vypadá pořád moc dobře a nebere se moc vážně. Mluví k věci a videa nemá příliš dlouhá.

Já tedy nevím jak vy, ale v záplavě domácnosti, 2 dětí a dalších životních radostí a starostí se ráno maluji rychle a efektivně do 5 minut – makeup, tvářenka, řasenka a jdu.

V časopise jsem v létě četla o rozjasňovači a běžela jsem ho koupit – krásný zlatavý odstín – mám na mysli ten typ, co vypadá jako pudr nebo tvářenka (ale jsou i tekuté nebo v tužce) a když jsem si to štětcem jemně rozetřela po obličeji jako pudr, abych se tedy rozjasnila, jak už název nabádá, tak jsem se pak pěkně celé léto leskla.

Já mám třpytky ráda, ale všeho moc škodí, takže za ty peníze jsem si říkala, že to až takový hit není a že je to asi spíš pro mladý holky... vlastně taková třpytivá tvářenka... aby nezahálel v šuplíku, začala jsem ho dávat aspoň na tváře ... jako bylo to lepší než to mít po celém obličeji, ale pořád to nebylo ono.

Až díky této youtuberce jsem se dozvěděla, jak to aplikovat, aby to mělo žádoucí efekt…

Rozjasňovač slouží jen jako tzv. konturovací pomůcka – tj. pouze zdůrazňujeme určité části obličeje. A také je důležité čím to aplikujete!

Tak jednoduše jak na to – toužíte li po elegantním rozjasnění tváře, použijte rozjasňovač jen jako šmouhu prstem (možno použít i menší štětec) na úplně vrchní část lícních kostí, aby se vytvořila taková jakoby „tečka“ za tvářenkou. Dobře vypadají zlaté nebo růžovo stříbrné rozjasňovače a super přípravky má například zn. Sephora, Revolution, Nyx, Trend it up…

Je fajn sladit barvu tvářenky a rozjasňovače. Máte li odstín tvářenky do hněda, rozjasňovač se bude hodit zlatavý, broskvový či meruňkový. Máte li odstín tvářenky do růžova, můžete zkusit rozjasňovač bílo stříbrný s růžovými odlesky. Rozjasňovač můžete použít i samotný bez tvářenky.

A kam ještě s rozjasňovačem? – když ťuknete trochu rozjasňovače na srdíčko rtů, opticky je zvětšíte. Můžete ho malinko přidat i ke spodní lince obočí anebo do vnitřního koutku oka. K aplikaci můžete použít buď malý štětec na rozjasňovač nebo vaše šikovné prsty. Velkým štětcem na pudry službu neuděláte.

Je to  pomocník, který okamžitě rozzáří obličej a nezabere spoustu času.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 11. 2019

Nepoužívám

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 11. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 20. 11. 2019

Neumím používat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 116
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.