Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 2. 2016
Líbí se mi

Začátky byly náročné, ale já se nevzdala. Jak probíhá má lekce tance?

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 2. 2016
Líbí se mi
Začátky byly náročné, ale já se nevzdala. Jak probíhá má lekce tance?

Začátky byly náročné, ale já se nevzdala. Jak probíhá má lekce tance?

Miluju tanec, vždycky jsem chtěla tancovat, ale tak nějak mi to stále časově nevycházelo. Rozhodla jsem se – už dost, už žádné výmluvy! Občas jsem vypadla do klubu zavlnit se, ale to není ono. Věděla jsem, že se chci tanci věnovat víc!  Hledala jsem pro sebe vhodný styl, až jsem narazila na tanečně-hudební styl Dancehall, který vznikl na Jamaice z reggae hudby. To by bylo něco pro mě. A tak jsem začala navštěvovat taneční školu Voilà. Mé nové botky jste již mohli vidět v momentce a o mých neohrabaných začátcích jsem psala v newsletteru, ale jak to vše pokračuje?

Nadšení neubývá

Pravidelně navštěvuji lekce a každá hodina mě posouvá dál! Není nad to si pořádně vyčistit hlavu, a to se mi při Dancehallu daří skvěle. Tanec, který vás baví, naplňuje a do toho úžasný a přátelský lidi? Co víc si přát.

Taneční studio má ve zvyku končit sezónu velkou párty, kde se představí účastníci všech kurzů – každý se svou sestavou. To jako mám vystupovat? Před lidmi?  

Mám v práci vedle sebe úžasný holky - jsme skvělá parta. Vždy se navzájem podporujeme, pomáháme si. Jedno ráno jsem se vřítila do redakce a nadšeně oznamuji: „Holky, budu mít vystoupení!“ „To jako vážně? No tak to si nenecháme ujít!“ odpověděly všechny téměř sborově.

Pár zkoušek, trénink a sladit oblečení. Základem našeho „tanečního dresu“ byla kostkovaná košile. „To si mám vzít na sebe kostkovanou košili?“ reagovala jsem trochu udiveně.  Naposledy jsem ji měla na sobě před dvaceti lety. Ale proč ne, aspoň omrknu obchody pro puberťáky.

Přišel den D

Na řadu jsme šly kolem deváté. Narvaný sál, nervozita, ale ta atmosféra? To byste museli vidět. Všichni podporují, tleskají… jdeme na parket to pořádně rozbalit. Vlnily jsme se o sto šest, bavily se a daly to toho všechno. Byl to jeden z mých nejlepších večerů a to za podpory mých naprosto skvělých kamarádek z redakce. Holky, ještě jednou velké DÍK!

    

Sezóna je u konce, ale já budu tančit dál. Začít tancovat bylo totiž jedno z mých nejlepších rozhodnutí. A to nepočítám, že můj šatník byl obohacen o kostkovanou košili.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Lenka | Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice

skvěle tak příště to přiď roztočit i k nám do Teplic do Studia JUMP for Ladies (součást Pracovny ŽENY sro Teplice)

Odpovědět
Markéta Česká Žena

Jíťo, klobouk dolů, máš můj velký obdiv!!!

Odpovědět
Jitka | ex ŽENA s.r.o.

Děkuju! Byl to adrenalin, ale jsem moc ráda, že jsem do toho šla a příště půjdu zas!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 650
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.