Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janisa
Janisa
Vloženo 14. 12. 2016
Líbí se mi

Víte, jak se nalíčit podle barvy vlasů?

Janisa
Janisa
Vloženo 14. 12. 2016
Líbí se mi
Víte, jak se nalíčit podle barvy vlasů?

Víte, jak se nalíčit podle barvy vlasů?

Když změníme odstín ,musíme často přehodnotit i obsah kosmetiké taštičky.Oční stíny na které jsme léta spoléhaly,najendou ztrácejí na účinnosti.Má to svoji logiku-nová barva totiž dokáže zvýraznit,či potlačit nám dobře známé rysy vlastní tváře.

Lásky jedné plavovlásky:

Jste ohnivá rusovláska,okouzlující bruneta,uhrančivá černovláska,nebo všemi milovaná blondýna?Pro každou z Vás mám snadné triky,které podtrhnou Vaši oblíbenou barvu vlasůaa upozorní na to co je krásné.Dnes Začínám s těmi co mají rádi blond!

Make-up lehký jako vánek

Nesnažte se svoji pleť přebit esem v rukávu v podobě výrazného a hutného make-upu.Zvolte raději kvlitní tónovací krém nebo BB krémy.Zdá-li se Vám obličej příliš matný a bez jiskry,přes make-up opatrně vklepejte rozjasňovač.

Místo klasického zabarveného pudru použíjte jeho transparentní verzi.Jetli jste o něj ještě neslyšeli,možná Vás překvapí jeho světlá,někdy až bílá barva.Neusíte se však bát ho použít.Je speciálně navržen ktomu ,aby splynul s každým odstínem pleti.Bonusem je že se vyhnete jakémukoliv nežádoucímu zaabaarvení.Nanaší se jemnými dotyky labutěnkou .Jestli se Vám i přesto Vaše pleť zdá být světlá,barvu Vám dodá správně zvolená tvářenka.Trváte-li na růžové,vybírejte spíše jemně broskvové nádechy.Blondýnkám se zelenýma ,nebo oříškovýma očima bude slušet slabý bronz.Na barvu v tváři opravdu nezapomínejte,vdechne Vám zdravý a svěží vzhled.

Nechte přírodu zvítězit

Máte světlé vlasy a ještě světlejśí pleť?pak budete mít nejspíš i barevné nevýrazné obočí a řasy.Nechtějte tuto svou jemnost za každou cenu přebít černo řasenkou a tmavě hnědou tužkou na obočí.Máte-li tato líčidla,raději se jich vzdejte v prospěch kamarádky brunety.Tenké a světlé obočí vytvrujete nejlépe stíny.Tužku povolejte až v případě,že si budete jednotlivými tahy jistá,nebo máte-li obočí silnější.Práce sní totiž vyžaduje hodně zručnostia na Vaší světlé pleti by byla kždáchyba vidět´.

Oči a rty k zulíbání

Hnědá řasenka pro Vás může být skutečně to pravé.Léta jste používala černou a na hnědou nejste zvyká?Zkuste tmavě hnědou variantu jako kompromis.Stíny vybírejte v tónech zelené a šedé.Nemusíte se bát ani měděné a na večer přidat trochu třpytek.

Tou správnou tečkou je správně zvolená rtěnka.Neměkla by být rozhodně příliš lesklá.Zkuste s její barvou experimentovat.Vždyť rty jsou jedinou částí obličeje,kterou můžeme během celého líčení beztrestně něolikrát přemalovat a nakonec skončit u správného odstínu......

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 20. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 20. 1. 2018

Snažím se

Odpovědět
Janisa
Janisa 15. 12. 2016

Dnes budeme pokračovat...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 841
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.