Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

VENDY KŘTILA SVOU NOVOU KNIHU RECEPTY NA SPOKOJENÝ ŽIVOT!

Azeret2015
Azeret2015
Vloženo 28. 6. 2017
Líbí se mi
VENDY KŘTILA SVOU NOVOU KNIHU RECEPTY NA SPOKOJENÝ ŽIVOT!

VENDY KŘTILA SVOU NOVOU KNIHU RECEPTY NA SPOKOJENÝ ŽIVOT!

NOVÉ KNIZE VENDULY ŠPETLÍKOVÉ „RECEPTY NA SPOKOJENÝ ŽIVOT. VAŘÍME S VENDY!“ PŘIŠLA NA SLAVNOSTNÍ KŘEST V PALÁCI KNIH LUXOR NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ, POPŘÁT 22. ČERVNA ŘADA VIP HOSTŮ.

Na autogramiádě se sešel neuvěřitelný počet VIP hostů, kteří společně s Vendy novou kuchařku pokřtili. Kmotry knihy se stali herečka a moderátorka Míša Dolinová, zpěvák Vlasta Horváth i se svými dvěma roztomilými dcerami, operní pěvkyně Andrea Kalivodová se svým synem Adrianem, oblíbená herečka Vendulka Křížová, dále sympatický herec Igor Bareš i se svou dcerou Toničkou, mladá herečka Anička Kulovaná s dcerkou Vojtěškou, moderátorka a nyní i rosnička Štěpánka Duchková se svými dvěma syny Honzíkem a Adámkem, a herečka a dabérka Valérie Zawadská. Dalšími sympatickými hosty byli moderátor a kutil Adam Novotný, moderátorka Lucie Šprinclová a moderátor Vlasta Korec, který dorazil i s nohou v sádře. Celá akce se nesla v přátelském duchu a všichni popřáli knize i autorce hodně štěstí.

Samotný křest byl jedna velká show hlavně díky množství celebrit na jednom místě a přítomným dětem, které na zvolání, že se nyní kniha křtí, polily kuchařku plnou sklenicí vody s citróny, a zapříčinili tak nejen mokrou podlahu v knihkupectví Neuloxor, ale i všechny srdečně rozesmáli nečekanou reakcí. Pokračovalo nekončící podepisování a rozdávání autogramů, protože nikdo si nechtěl nechat ujít příležitost, mít tolik podpisů v jedné knize najednou.

Více na https://www.facebook.com/varimesvendy/posts/1899119733686231

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 6. 2017

bezva, mám holky v TV ráda

Odpovědět
sipeji
sipeji 29. 6. 2017

Ráda se dívám na její pořad

Odpovědět
lemur
lemur 29. 6. 2017

Super akce.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 057
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.