Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi

Vánoční poklidná atmosféra v centru Prahy

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi
Vánoční poklidná atmosféra v centru Prahy

Vánoční poklidná atmosféra v centru Prahy

Ani se nestačíme divit, jak čas rychle plyne, ale první adventní víkend nám již za chvíli zaklepe na dveře. Hledáte ve vánočním shonu kousek klidu a pohody? Nákupní galerie Slovanský dům s více než dvaceti obchody, restauracemi a dalšími službami je nejen před Vánoci oblíbeným a poklidným místem v samém centru Prahy, kde lidé tráví čas při obědech, pracovních schůzkách, ale nabízí i pohodové prostředí pro vaše vánoční nákupy.

Se začátkem Adventu dorazí i výjimečná sváteční atmosféra, na kterou se všichni po celý rok těší. K tomuto období neodmyslitelně patří i nakupování vánočních dárků. Tuto mnohdy velmi náročnou aktivitu vám ulehčí pohodová atmosféra ve Slovanském domě v historickém centru Prahy. Kromě širokého sortimentu a bohaté vánoční inspirace, zde najdete unikátní zahradu s restauracemi a sochou Federica Díaze, multikino, nákupní galerii, služby v podobě kadeřnictví, masáží a další.  Sídlí zde také mnoho úspěšných českých i nadnárodních firem.

Ideální vánoční atmosféra… nečiní ji pouze dobré mezilidské vztahy s vašimi nejbližšími, ale také výzdoba interiéru a poklidná atmosféra, která je prosycena vůní jehličí, purpury a vanilkového cukru.

Během letošního adventu nabídne nákupní galerie Slovanský dům prostor pro ty, co hledají originální dárky, ale i pro ty, kteří si rádi v klidu vychutnají výjimečnou sváteční atmosféru. Bude připravena speciální vánoční akce Beaujolais. Příchod mladého vína Beaujolais, tak můžete oslavit ve vyzdobené   a rozsvícené zahradě Slovanského domu v centru Prahy. Pokud se vám nechce popíjet u vyhřívaných stolů venku, můžete si jej vychutnat ve vytápěném zahradním iglú.

Vánoce jsou svátky klidu a míru a není to jenom fráze. Proto zapojte celou rodinu a pokuste se ozdobit stromeček, interiér domu či bytu společně a následně pak také spolupracujte při pečení cukroví i přípravách lahodné štědrovečerní večeře. I v tomto období platí pořekadlo, že víc hlav víc ví a že více rukou rychleji splní všechny povinností. Nebojte se tedy zapojit do předvánočních příprav celou rodinu. Jednak snadněji odbudete všechny důležité aktivity a jednak zažijete nezapomenutelné chvilky se svými milovanými.

Vánoce se nesou na křídlech barev a vůní. Ačkoli barvy podléhají módě, nic nezkazíte, budete-li se držet standardní zlaté, stříbrné a červené. Ve Slovanském domě vyberete nepřeberné množství dekorací nebo se jen inspirujete k vlastní výzdobě. Osobně si myslíme, že ať už je móda jakákoliv, barvy a dekorace byste měli vybírat takové, aby se vám líbily a cítili jste s nimi tu zvláštní nenapodobitelnou atmosféru Vánoc. Naopak vůně se zase tak často nemění. Vánočním svátkům tradičně vévodí skořicová, dále známé směsi František nebo v písních opěvovaná purpura. V neposlední řadě to jsou vůně ovocné. 

Pokud budete mít vše připraveno a uklizeno, hotové vánoční cukroví, vydejte se na procházku historickou Prahou a zakončete svůj výlet s rodinou nebo přáteli v jedné z restaurací Slovanského domu. Vychutnejte si předvánoční nabídku lahodných dobrot nebo jen výbornou kávu a dezert s nezaměnitelnou vánoční atmosférou.

Tyto nezapomenutelné chvilky znovu zažijete nejdříve za 365 dnů. Proto si je nyní dosyta užijte!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 22. 3. 2020

Nádhera. My se tyto Vánoce byli také po dlouhé době podívat v Praze. Musím uznat, že Praha je v období Vánoc opravdu nádherná. Nám se tam třeba povedlo sehnat i velmi pěkné ubytování. Konkrétně přes http://www.akatpension.com/

Odpovědět
Jana101
Jana101 23. 11. 2019

krásné fotky

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 19. 11. 2019

Ještě je v Praze klid?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 043
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.