Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 27. 3. 2019
Líbí se mi

Unikátní multimediální mKniha Blanky Matragi

Eva K.
Eva K.
Vloženo 27. 3. 2019
Líbí se mi
Unikátní multimediální mKniha Blanky Matragi

Unikátní multimediální mKniha Blanky Matragi

Strom, který stojí ve větru nehybně, se zlomí.

(čínské přísloví)

V prosinci byla vydána jedinečná multimediální interaktivní mKniha Blanka Matragi, která je určena pro mladou generaci, tzv. mileniálů.

Mladí lidé dnes žijí novými technologiemi, pídí se po inovacích a aplikacích, které jim pomohou v současném otevřeném světě. Právě tato kniha je zpracována způsobem blízkým i nejmladší generaci - dostupná pro poutavé čtení z tabletů, mobilních telefonů i počítačů.

mKniha propojuje klasické psané slovo s mnoha videi a početnými galeriemi fotografií, které přibližují inspirativní a velmi rozsáhlou tvorbu Blanky Matragi, dává nahlédnout i do jejího soukromého života, kde na prvním místě stojí její manžel, Makram.

Miluje učit se nové věci, proto ve své tvorbě využila místo tužky a štětců digitální potisky při přípravě sportovní multifunkční kolekce.

U kolekci Universe se využila digitálně přenesený fragment z obrazu Františka Kupky, Kosmický svět.

Kolekce byla inspirací pro mladé návrháře v Bejrútu, byla ukázkou, jak reagovat na požadavky dnešní doby a povýšit unikátní tvorbu o nové technologie.

Proto smělý návrh od české firmy Code Creator, s.r.o, vytvořit multimediální interaktivní mKnihu o svém životě a bohaté tvorbě neodmítla a do přípravy mKnihy se ponořila s velkou energií sobě vlastní, která posouvá hranice.

Výsledkem je dílo zcela nové a kreativní.

Paní Blanka v mKnize velmi otevřeně předává mnoho cenných životních rad i zkušeností ze své úspěšné cesty české návrhářky a designérky, která se trvale prosadila v zahraničí.

Její napínavý a dramatický životní příběh a budování značky Blanka Matragi poskytuje mnoho informací, jak začít podnikat, jak tvořit s radostí, jak se nenechat odradit překážkami, jak mít stále odvážné vize do budoucnosti.

Při čtení mKnihy budete mít pocit, že jste součástí jejího života a její tvorby.

Blanka Matragi se proslavila hlavně svou haute couture pro ženy z královských rodin a také z rodin šejků a magnátů zemí Perského zálivu.

Stejně úspěšně se ale věnuje i designu, sklu a sochařství. I do této tvorby nahlédnete prostřednictvím její multimediální mKnihy.

Po přečtení této mKnihy - a vnoření se do fantastického světa tvorby - budete vědět, že setkat se s touto vzácnou osobností, která má schopnost člověka nabít bezbřehou pozitivní energií, je neopakovatelný zážitek na celý život. A kde se s ní můžete setkat osobně? Na výstavách Timeless, v Obecním domě, v Praze, nebo v butiku U Prašné brány 2.

A jak komentuje paní Blanka nevídané možnosti různých moderních technologií naší rychlé doby?

"Ať se technologické možnosti posunou kamkoliv, pořád se chci Makramovi a přátelům dívat do očí a povídat si s nimi. Ale také vím, že nikdy nebudu stromem, který jen tak nehybně stojí a dívá se, jak to kolem něj sviští. Vítězem dneška, podle mého názoru, totiž bude jen ten, kdo dokáže propojit staré, osvědčené s NOVÝM."

Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 6. 2019

paráda

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 29. 3. 2019

To vypadá moc dobře!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 007
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.