Ukažte nám, v čem dokážete být sama sebou. Já už jsem svou módní lásku prozradila!

avatar
Peťa| Fashion lover
vloženo 5. 7. 2016
Líbí se mi
Ukažte nám, v čem dokážete být sama sebou. Já už jsem svou módní lásku prozradila!

Ukažte nám, v čem dokážete být sama sebou. Já už jsem svou módní lásku prozradila!

Každá žena má své oblíbené kousky oblečení, šperků, bot, které když si oblékne, je to ona. Nic před světem neschovává, nic umělého neukazuje, jen je sama sebou. Ať je to oblíbená sukně, velký klobouk, stříbrné hodinky... dokonale ladí k naší osobnosti a jsme volné, šťastné a jsme to my.

Co milujeme?

Já miluji podpatky a perlové náhrdelníky, no a teď jsem se zamilovala do fialové tylové sukně. Nejraději bych v ní i spala. Když ji mám, cítím se to být prostě já.

                                              Petra magazínka| ŽENA s.r.o.

Máte nějaký takový módní kousek, se kterým jste to prostě vy? Ukažte, pochlubte se a inspirujte. Nás ŽENY s.r.o. a internetový potál Vivantis, který se specializuje na módu a módní doplňky, to moooc zajímá. U zvědavosti nezůstáváme, rovnou pro vás máme soutěž a krásné dárky, kdy hlavní cenou je možnost zažít sNový den a stát se modelkou a užít si vše, co k tomu patří a pro další výherkyně i Vivabalíčky plné praktických kosmetických a módních vychytávek.

Některé z nás  ŽEN s.r.o. už své módní já, kdy jsem samy sebou, přiznaly. A co vy? Vyfoťte se, léto je na to jak stvořené, a fotku vložte na svůj facebookový profil a příspěvek dejte vidět jako veřejný a do nadpisu napište hastag #BYTSAMSEBOU nebo rovnou fotku na Instagram se stejným hastagem #BYTSAMSEBOU.

Jste šikovná blogerka?

Natočte krátké video, napište blog či vložte fotku rovnou na facebookový profil Vivantis s hastagem #BYTSAMSEBOU. Veškeré instrukce, jak na to najdete v SOUTĚŽI.

Věříme, že vás můžeme inspirovat. Mrkněte na fotky žen, které už ukázaly své já a připojte se k soutěži, ať je nás pořádná kopa. Máte ještě čas. Soutěž probíhá od 21. 6. do 12. 7. 2016. Pravidla najdete tady a více info na WWW.VIVANTIS/MODNI-PRIZNANI.

                         

                                                                             
                             

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 9. 7. 2016

krásné fotky

odpovědět
avatar
LucieZlín 7. 7. 2016

Tutu sukýnky frčí

odpovědět
avatar
sipeji 7. 7. 2016

sukýnka je krásná a moc vám sluší

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 924
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení