Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra - Energy places
Petra - Energy places
Vloženo 1. 5. 2020
Líbí se mi

Tygří oko – energie na ruce

Petra - Energy places
Petra - Energy places
Vloženo 1. 5. 2020
Líbí se mi
Tygří oko – energie na ruce

Tygří oko – energie na ruce

Tygří oko je můj oblíbený kámen, který velice ráda používám do náramků. Pohled do toho kamene je pro mě vždy magický. Je pro něj totiž typický proměnlivý hedvábný lesk a hra tmavých a světlých zlatavě hnědých tónů. Kámen působí, jako by uvnitř žil a podle úhlu světla se jeho odraz mění. Na přímém sluníčku hází až jemně zlaté odlesky.

Tygří oko je pověstné tím, že posiluju vůli a koncentraci. Doporučuji ho každému, komu schází cílevědomost a vnitřní síla. Pomáhá taktéž zahánět černé myšlenky a pocit beznaděje. Podporuje rád naši aktivitu, seberealizaci a samostatném rozhodování.

Tygří oko má v přírodním provedení barvu od žluté přes hnědou až po červenohnědou. Často se setkávám, že se prodávají i dobarvená tygří oka (červená, modrá, atd.). I když nejsem velkým příznivcem těchto úprav kamenů, tak paradoxně u tygřího oka to na mě nepůsobí negativně. Jedná se o tak silný kámen, že zvládá i tyto chemické zásahy. Takže se nebojte experimentovat i s těmito upravenými kameny.

Můj tip: pokud tento kámen máte v náramku či prstýnku a jste praváci, tak ho noste na pravé ruce… pravá ruka totiž je ta, která rozhoduje o tom, jakou energii přijmeme a jak s ní budeme pracovat. U leváků to funguje přesně obráceně. Opatrně s tímto kamenem v přívěsku na krku. Může v oblasti srdeční čakry rozhýbat energie a urychlit některé konflikty. Uvolňuje zde totiž uzavřenou vášeň.

Očista: kámen opláchněte vodou a umístěte ho na slunce nebo ke svíčce. Nabije se opět svojí příjemnou ohnivou energii. Nelekněte se. Někdo může mít při prvním kontaktu s kamenem pocit, že hřeje či vibruje (projevuje se šimráním či jemným pulzováním). Po pár minutách se s kamenem sladíte a vše bude v pořádku.

 

mějte se krásně

Petra

 

obrázek: Pixabay

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 28. 6. 2020

super

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 2. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 5. 2020

hezký článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 130
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.