Líbí se mi

Tváří Flory se stala Denisa Rosinská! A kdo zvítězil ve fitness soutěžích?

avatar
Líbí se mi

Finále soutěže Staň se tváří Flory 2016, které se konalo ve středu 19. října v obchodním centru Atrium Flora, se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Akci moderoval herec Lukáš Hejlík.

Vítězkou se stala krásná a sympatická Denisa Rosinská z Dobříše, která bude tváří obchodního centra Atrium Flora a objeví se ve většině jeho kampaní v roce 2017. Denisa si odnesla dárkové poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v celkové hodnotě 50 000 Kč.

Na druhém místě skončila Aneta Mitušínová, která získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 25 000 Kč, a na třetím pak Tereza Jedličková, která si odnesla poukázky v ceně 15 000 Kč.

Součástí programu byla i fitness soutěž Atrium Flora Grand Prix: Men’s physique a Bikiny fitness

Odborná porota v Men’s physique, kategorii zaměřené na muže, kteří dávají přednost rozvoji méně svalnaté, ale přesto sportovní a estetické postavy, vyhodnotila jako nejlepšího Ondřeje Krátkého (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav). Na druhé příčce se umístil Aleš Lamka (Fit centrum D & K) a třetí místo obsadil Jan Krasinský (Fitness Hulk Plzeň).

V soutěži žen Bikiny fitness jde o komplexní hodnocení postavy a tělesných dispozic, úrovně svalové hmoty, vyrýsování svalů, výrazu a vystupování. Vítězkou se stala Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň), druhé místo obsadila Monika Bagárová (Xfitness Praha) a třetí místo získala Lucie Vajsová (Let’s Go Hoštka).

Pro návštěvníky bylo připraveno několik módních přehlídek, na kterých se představily modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody najdete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani ochutnávky jídel a nápojů, slevy až 50 % a mnoho soutěží.

Více fotografií z Grandfinále Staň se tváří Flory 2016 najdete na facebooku OC Atrium Flora