Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 2. 2017
Líbí se mi

Top účesy roku 2017 – velký návrat ofiny a „afro“ z 90. let

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 2. 2017
Líbí se mi
Top účesy roku 2017 – velký návrat ofiny a „afro“ z 90. let

Top účesy roku 2017 – velký návrat ofiny a „afro“ z 90. let

Přemýšlíte o tom, jak oživit svůj účes? Připadá vám ten stávající už poněkud nudný? Připravila jsem si pro vás dva nejnovější trendy v účesech, které vás možná v mnohém překvapí. Budou se totiž nosit účesy, kterým už dávno odzvonilo a také poněkud netradiční barevné odstíny.

S ofinou skutečně omládnete

Velkým hitem tohoto roku budou ofiny všech možných typů. Pokud tedy už dlouho uvažujete o změně, zkuste se zamyslet nad tím, zda by vám ofina slušela. Ofina dokáže účes změnit prakticky od základů, a to i přestože necháte jinak stávající délku vlasů. Působí velmi romanticky, seriózně a žensky. Samozřejmě tento účes není žádnou novinkou. Ofinu nosila slavná Audrey Hepburn, dopustit na ni nedají také slavné osoby, jakými jsou například herečka Sandra Bullock, Katie Holmes nebo modelka Heidy Klum.

Tento styl si nejvíce oblíbili Pařížanky, které ofinu milují ať už ke krátkým vlasům, nebo k dlouhým. Velmi populární je především takzvaná „přerostlá“ ofina, která trochu zasahuje do očí. To samozřejmě některým ženám nemusí být příjemné. Pokud nechcete příliš experimentovat, můžete zkusit ofinu česat trochu na patku. Když budete mít náladu, jednoduše ji načešete do čela.

90. léta jsou zpět – afro, lokny a velké hlavy

Pamatujete si ještě na 80. a 90. léta, kdy se nosily účesy „nahoru“? Krátké i dlouhé vlasy se tupírovaly, natáčely a vyčesávaly do výšky. To je samozřejmě trochu velký extrém. Pokud dáváte přednost jednoduchosti, možná vás osloví klasické mikádo, které se v té době také nosilo. Velmi pěkně působí mikádo sčesané dozadu, které působí takzvaným „mokrým vzhledem“.

Kudrnatým vlasům se také nemusíte zcela bránit. Pokud nechcete své vlasy ničit trvalou, můžete je čas od času natočit kulmou nebo pomocí natáček vytvořit zajímavé lokýnky.

Stříbrná a šedá nahrazuje blond

Blond barva patří mezi nejoblíbenější a na muže často působí jako magnet. Nicméně podle módních guru a stylistů bude letos klasická blond nuda. Tento odstín rozzáří pastelové barvy. Velkým hitem budou zejména odstíny stříbrné a šedé. A ti odvážnější mohou zvolit také pramínky modré či růžové.

Co se mi ale hodně líbí je styl „ombre“. Tento výraz pochází z francouzštiny a znamená „stínování“. Vlasy jsou z jedné půlky zesvětlené a z té druhé tmavší. Jednotlivé odstíny se prolínají a vypadá to opravdu moc pěkně, zejména tedy u dlouhých a polodlouhých vlasů.

Řídíte se novými trendy v účesech, nebo vás nechávají zcela chladnými?

TIP: Krásné kudrlinky můžete vytvořit s pomocí této kulmy, kterou najdete v naší dárkovně ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
herminahdici
herminahdici 25. 8. 2017

já jsem věrná dlouhé hřívě a tmavé barvě ,ale nechám si dělat lokny malinké velké,to mám ráda.

Odpovědět
Mary1203
Mary1203 16. 8. 2017

Odpovědět
Misha69
Misha69 6. 4. 2017

Nad ofinou zrovna přemýšlím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.