Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Beranová
Vloženo 16. 8. 2019
Líbí se mi

Tenisky pro dámu

avatar
Jana Beranová
Vloženo 16. 8. 2019
Líbí se mi
Tenisky pro dámu

Tenisky pro dámu

Milé dámy,

taky jste tak parádivé, jako já? A máte nejraději „dámičkovský“ styl, tedy sukýnky, šatičky, lodičky na podpatku? Jenže jak to vyřešit, když situace občas vyžaduje také trošku sportovnější obuv? Zjistila jsem, že sehnat tenisky dle mého vkusu je prakticky nemožné.

Ovšem, je tu dobrá zpráva! Jste-li nejen parádivé, ale také tvořivé, pak se můžete s radostí pustit do výroby vlastních zdobených bot. Jak jsem na to šla já si můžete přečíst na http://sunshineday.cz/diy/tenisky-pro-damu/

Nemusíte mít obavy, není na tom opravdu nic složitého a materiál je například na AliExpressu dostupný opravdu za hubičku, pokud jste ochotny překousnout trošku delší čekací dobu. Já jsem měla štěstí, že vše dorazilo rychle. Ve výsledku jsem utratila 200 Kč za tenisky, 20 Kč za saténovou stuhu a asi 40 Kč za krajkové aplikace s perličkami a korálky.

Stačila část odpoledne, šikovné ručičky mé a mých holčiček a výsledkem jsou tenisky, ze kterých mám opravdu radost. Nejen z jejich vzhledu, ale také z průběhu jejich tvoření.

Krásný slunečný den všem.

 

Jana

www.sunshineday.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 17. 8. 2019

Moc hezké.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 118
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.