Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 24. 3. 2019
Líbí se mi

Podtrhněte svoji přirozenou krásu a muži z vás nespustí oči. Důležité je být sama sebou a cítit se dobře

Michaella
Michaella
Vloženo 24. 3. 2019
Líbí se mi
Podtrhněte svoji přirozenou krásu a muži z vás nespustí oči. Důležité je být sama sebou a cítit se dobře

Podtrhněte svoji přirozenou krásu a muži z vás nespustí oči. Důležité je být sama sebou a cítit se dobře

Pokud chcete být krásná, snažte se vždy vypadat přirozeně. Je lepší hladká pleť, oči jemně nalíčené a zdravé rty s dotekem lesku, než kilo nevhodného makeupu a hrubý nános rudé rtěnky.  

Chcete vypadat během dne zdravě, jako po probuzení?  

Použijte na líčka tvářenku, pro teplý odstín se hodí broskvový tón, pro chladnější jemně růžový. Jako kouzelným proutkem okamžitě vytvoří zdravou barvu ve tváři. Což je skvělé, protože po ránu moc barvy ve tváři nenajdeme, pokud se zrovna nevyspíme do růžova. 
 

Líbí se Vám tmavší oční stíny? 

Mně moc, jelikož dokážou orámovat oči a podtrhnout jejich podmanivý vzhled. Musí se však s nimi zacházet opatrně, ať není výsledný efekt rozmazaný a neupravený. Jde o vytvoření hlubokého vzhledu, který má za cíl vyvolat v druhém pohlaví touhu. 
  • Orámujte si oko hnědou, tmavě modrou, tmavě zelenou nebo černou tužkou těsně kolem řas. 
  • Můžete linku protáhnout přes koutek, získáte tak mandlový tvar.
  • Pak použijte pro zvýrazní stíny v barvě šedé, hnědé. 
  • U konce celé dílo umocníte řasenkou, která zahustí a protáhne řasy a dodá oku krásu.
Muži se nám moc rádi dívají do očí. Kolikrát rozhodují první vteřiny při schůzce. Oční kontakt dokáže o druhém dost věcí prozradit a jak se říká, oči jsou vstupní bránou do duše. Jemně růžové rty s troškou lesku vybízí k polibku. Pánové neradi cítí rtěnky na svých rtech nebo lepkavé barevné lesky. Milují na nás rty vláčné a hebké, bez barevného nánosu. 

 

Že vaše rty nemají zdravou barvu? 

Nevadí. Stačí vzít měkký kartáček na zuby a projet si jemně přes rty, prokrví se a budou vypadat zdravě. Pro zvláčněni naneste trošku bezbarvého balzámu nebo olejíčku, ale opravdu jen trošku a efekt máte zaručený, nikdo jim neodolá.

Vlasy hrají při svádění velkou úlohu, pokud jsou jemně rozčepýřené a vypadají zdravě, budete působit mladistvě

Je celkem jedno, jaký účes zvolíte, avšak pár pramínku kolem obličeje dodá nádech koketnosti. Jelikož k nám muži rádi čichají, mějte vždy vlasy čistě umyté, voňavé, protože to patří k základu hygieny. Taková návštěva, jednou za rok u kadeřníka vlasům jen prospěje, i ony potřebují časem prostříhat, oživit, pokud se barvíte doma, nezapomeňte na dobarvení nebo zakrytí odrůstajících kořínků, které nejsou moc hezké na pohled
 
 

Jaká barva vlasů se mužům líbí? 

 
Každému jiná, říká se, že pánové se rádi ohlédnou za blondýnkou, ale za ženy si berou tmavovlásky. Podle průzkumu štíhlé, blonďaté supermodelky nejsou pro život, ale dobře se na ně dívá. Takže barvu vlasů si zvolte podle sebe, jde přece o vás. A pokud chcete vyzkoušet místo krátkých vlasů dlouhé, dnes už tohle není nemožné, díky vlasovým klipům, které nabízí každé kadeřnictví. 

Jak voníme svému protějšku, je základem pro jakýkoli vztah

Můžeme mít na sobě to nejsvůdnější sexy prádlo, dokonalý účes, super vzhled, ale pokud mu nebudete vonět, bude vše ztraceno. Záleží, jaké vůně používáme, nic se však nesmí přehánět. Stačí kolikrát nanést jen pár kapek na pulzující místa a voníme celý den. Muži na nás mají rádi čistotu, miluji vůni kůže, těla a nejraději jim voníme po koupeli, kdy máme na sobě jen župánek nebo osušku. 
 
Pokud má na nás parfém hezky vonět, opět je důležitá nejen osobní hygiena, ale také čisté oblečení. Použitím deodorantu na hladce oholené podpaží, nic pokazíme, jen umocníme svůj osobní pocit čistoty, stejně tak skvěle bude působit pokožka bez chloupků, čistě upravené nehty, voňavý dech. 
 

Ještě je třeba doladit správný výběr oblečení, doplňků a usměrnit naši řeč těla 

Dokonalý vzhled doladíme správným výběrem spodního prádla, doplňky, oblečením. Na každou příležitost se hodí jiný výběr. Určitě se doporučuje neodhalovat své tělo více, jemné, nevinné náznaky křivek vyvolávají v mužích větší chuť, než když se žena naservíruje na talíř. Na krk si každopádně dejte šperk, který láká pohled přímo na něj a znásobuje touhu dotýkat se vaši kůže. Vše doplňte usměrněnou řečí těla, zůstaňte v naprostém klidu, vyrovnaná, nedělejte nepřirozené, trhavé pohyby, snažte se navodit harmonickou pohodu a charismatický pocit kolem sebe. Na co se nesmí zapomenout je úsměv, ten totiž působí na muže jako magnet a afrodiziakum v jednom. 
 
Mějte se moc hezky a pamatujte - Vždy se snažte být sama sebou! Jste přece originál, který nic a nikdo nenahradí. 
 
Blogerka Michaella
 
(zdroj obrázků: pixabay)

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
avatar
lilian nikky 5. 8. 2019

Jmenuji se Lilian N. Je to velmi radostný den mého života, protože mi pomohl Dr.saguru, který mi pomohl získat mého bývalého manžela zpět kouzlem magie a lásky. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na e-mail Dr.saguru na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem získat zpět své ex a pomáhají opravit vztah. a aby lidé byli šťastní ve svém vztahu. Vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a tady teď slavím, protože můj manžel se změnil úplně navždy. Vždy chce být u mě a bez mého přítomnosti nemůže dělat nic jiného. Opravdu si užívám svého manželství, jaká velká oslava. Budu dál svědčit na internetu, protože Dr.saguru je opravdu opravdový kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, POKUD KONTAKTUJTE LÉKAŘE SAGURU NYNÍ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com nebo +2349037545183 Je to jediná odpověď na váš problém a způsobí, že se ve svém vztahu cítíte šťastní. 1 LOVE SPELL 2 VYHRAJTE ZPĚT ZPĚT 3 OVOCE ŽENY 4 PROPAGACE SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 OBCHODNÍ OBCHOD 7 PRODÁVÁNÍ DOBRÉ ÚLOHY 8 SPOTŘEBA LOTTERY A PŘÍPADU KURTU.

Odpovědět
avatar
Darcy Lyne 9. 6. 2019

NEJLEPŠÍ ONLINE LOVE SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE VÁS EX LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDAT HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com Ahoj všichni Jsem Darcy lyne a jsem tady, abych se podělil o úžasnou práci, kterou pro mě udělal Dr. Nosa. Po 5 letech manželství s manželem se dvěma dětmi začal můj manžel jednat podivně a chodil s jinými dámami a ukázal mi chladnou lásku, při několika příležitostech se mnou hrozí, že se s mnou rozvede, jestli se ho dovolím zeptat na jeho záležitost s jinými dámami, já byl naprosto zpustošený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, který se jmenoval Dr..nosakhare, který pomáhá lidem se vztahem a manželským problémem mocenskými láskami, zpočátku jsem pochyboval, zda taková věc vůbec existuje, rozhodl se to zkusit, když jsem ho kontaktoval, pomohl mi vrhnout milostné kouzlo a do 48 hodin se můj manžel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s jinými dámami a se mnou na dobré a skutečné . Obraťte se na tuto velkou lásku kouzlo kolečko pro váš vztah nebo manželství problém být vyřešen dnes   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com  nebo Volat nebo WhatsApp: +2349083639501 Obraťte se na něj pro: (1) Pokud chcete svého bývalého manžela zpět. (2) Chcete být povýšeni ve vaší kanceláři. (3) Chcete, aby po vás běžely ženy / muži. (4) Pokud chcete mít dítě. (5) Chcete být duchovně chráněni. (6) Pomoci přivést lidi z vězení (7) Míč loterie Whatsapp nebo volejte +2349083639501

Odpovědět
Sedmnáctka
Sedmnáctka 11. 4. 2019

Odpovědět
Michaella
Michaella 14. 4. 2019

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.