Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 1. 7. 2014
Líbí se mi

Stylové kafe - dáte si?

JANE H.
JANE H.
Vloženo 1. 7. 2014
Líbí se mi
Stylové kafe - dáte si?

Stylové kafe - dáte si?

V sobotu jsem se probudila do děštivého a přesto dusného rána a nechtělo se mi dělat nic.

Vzpomněla jsem si, že mám v diáři akci "Kafe se stylistkami" aneb odpoledne ve Škole stylu Backstage.

Jet do Prahy? Dlouhá to cesta, hledat parkování v centru? Nemám ani hlídání pro Áju -mopsice, musela by jet se mnou, což nebyl problém, neboť povolenku od holek měla.

Když už byl opravdu nejvyšší čas odjet, rozhodla jsem se, že pojedu, že to určitě bude prima odpoledne.

A věřte bylo! Hned úvod byl báječný, holky nás přivítaly se slovy: "Ahoj, vítej, najdi si místečko a sedni si, tamhle je kuchyňka, wc...atd." Prostě jako doma.

Všude kolem byla spousta botiček - parádně vyrovnaných, stojany s oblečením, ach jen si vše vyzkoušet.

Úvodní téma bylo, jaké nezbytnosti mít ve svém šatníku, to je základy, do kterých se zkrátka vyplatí investovat, ať už je to trenčkot, kašmírový svetřík, lodičky, padnoucí džíny (dozvěděla jsem se, že ty správně hledáme třeba i celý život). Máte už ty svoje?

No a konečně dámy, je to i KABELKA - zajásala jsem, protože moje kamarádky občas nechápou, já prostě kabelky miluji ...ted´veřejně přiznávám, to co jsem do teť tajila...z tohoto setkání jsem totiž odjížděla s tím, že kabelka kolem které chodím týden bude prostě moje a ano, už je doma, ve slevičce z Orsay a já jsem

Co NENOSIT! Ano, jsou i takové věci, které se stále prodávají, ale nosit je?

SILONKY - místo nich si kupte v DM sprej, který vám nožky krásně ztónuje. Výmluva, že silonky vás hřejí a stahují je falešná, neboť nehřejí a naopak koukněte na své fotky se  silonkami a bez - je to totiž děs.

BALERÍNKY se nosí jen ve 4 situacích - letiště (tj. letíš na dovču, takže do letadla pohodlně, běhání po obchodech, beach párty či dětské pískové hřiště, řízení vozidla a já dodávám situaci 5 - handling (předvádění psů na výstavách, na jehlách to nejde).

Popsala jsem snad deset stran, po této přednášce pak byla diskuse a těch 6 hodin tu tak bájěčně uteklo, že nám všem bylo líto odejít.

Pokud v módě tápete, nezapomínejte, že tu máme Weef   a nebo si zajdětě na nějakou akci do Školy stylu, která pořádá i kurzy stylistů.

Nezapomínejte, že móda je hra, která vás má bavit.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 24. 7. 2014

nádhera

Odpovědět
Lucie9
Lucie9 5. 7. 2014

Mě čeká kurz stylisty v říjnu, jen v jiné škole, tak jsem zvědavá, co vše se tam dovím... často se mi totiž stává, že s některými názory známých stylistů nesouhlasím.

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 9. 7. 2014

držím palce at´jste spokojená.

EtherealGirl
EtherealGirl 3. 7. 2014

Nejlepší styl je ten, co si udá člověk sám...to, v čem se cítí nejlíp. Může být nahastrošený jako nějaká "lady" a cítit se jak hňup...ne, nikdy bych nenechala někoho kecat mi do toho, co si mám dát na sebe...a co ne. Ale pro ty tápající - ok.

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 4. 7. 2014

Souhlasím s Vámi, každý máme svůj styl. Někdo však upřednostňuje módu dle ikon, někdo to neřeší. Móda je hra. Pokud se někdo bude cítit dobře v triku a strakatých kalhotech tak proč. Já osobně mám třeba v práci určený dress code a strakatá tam jít nemohu

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 766
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.