Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi

Startuje 13. ročník pěvěcké soutěže pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2020

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi
Startuje 13. ročník pěvěcké soutěže pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2020

Startuje 13. ročník pěvěcké soutěže pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ 2020

Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Patronkou soutěže je zpěvačka a sólistka Hudebního divadla Karlín, divadel Broadway  a Hybernia v Praze Kamila Nývltová. 

Jsem moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos opět objevíme další nádherné talentya pomůžeme jim prosadit se,“ říká patronka projektu Kamila Nývltová. 

Soutěž ČESKO ZPÍVÁ si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti. Nadějní zpěváci se do soutěže mohou přihlásit prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívané soutěžní nahrávky. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se již na živo budou prezentovat na výběrovém kole. Následně v semifinále a finále. Soutěž je mezinárodního charakteru, proto se mohou přihlásit i zpěváci ze Slovenska, Polska a dalších zemí.

Soutěž je rozdělena na 2 věkové kategorie, sólisté 9–14 let a 15–26 let. Jedná se o soutěž čtyřkolovou: základní kolo, výběrové kolo, semifinále a finále. 

Ukončení přihlášek bude 10.2.2020. Celkový počet přihlášených bývá zhruba kolem 500 zpěváků, do výběrového kola postoupí kolem 250 zpěváků. Výběrové kolo proběhne 9.3.2020 v Praze. Semifinálového se zúčastní kolem 80 zpěváků a to v Trutnově 2.4.2020 ve společenském centru Uffo. Finále se uskuteční 3.4. 2020 v Trutnově opět v centru Uffo a o vítezství se utká 20 finalistů. 

Porota letošního ročníku: Patronka Kamila Nývltová, zpěvačka Leona Machálková, Renata Drössler, zpěvák Petr Bende, Sebastian, Petr Pecha, moderátorka Gábina Partyšová, módní návrhář Osmany Laffita, produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla a další …

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent. 

Mohou vyhrát i další hodnotné ceny:

  • Týdenní pobyt na pěvecko- herecko-tanečním campu Česko zpívá
  • Víkendový pobyt pro dvě osoby
  • Poukázku na nákup v hudebninách
  • Výrobky od firmy Mixit
  • Výrobky od firmy Nutrend
  • Vstupenky na muzikálová představení v Praze
  • Výrobky od firmy Goldwell

Jména úspěšných finalistů, kteří soutěží již prošli: Markéta Konvičková, Natálie Grossová, Eva Matějovská, Ines Ben Ahmed a další. Všichni jsou úspěšní zpěváci, mají své videoklipy, písně a hrají už hlavní role v muzikálech a nebo mají svoji sólovou dráhu 

Na webu www.ceskozpiva.cz zájemci naleznou veškeré potřebné informace.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 22. 1. 2020

Krásná soutěž.

Odpovědět
Tamara
Tamara 21. 1. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 21. 1. 2020

co chvíli nějaká pěvecká soutěž, ale talenty pak moc nikde k vidění nejsou

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 173
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.