Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Život na prášky
Vloženo 28. 10. 2018
Líbí se mi

Potíže s prádlem

avatar
Život na prášky
Vloženo 28. 10. 2018
Líbí se mi
Potíže s prádlem

Potíže s prádlem

Ráda nosím sukně, protože k ženě podle mého názoru patří, a neskromně se domnívám, že mi sluší. Obdivuji módu před vynálezem punčochových kalhot. Nevím, kdo vymyslel něco tak nelogického (kalhoty pod sukní), nepraktického (ztížený přístup pod sukni, třeba když potřebujete čurat, o přístupu někoho jiného ani nemluvím) a neestetického (krásné spodní kalhotky zakryté tmavším klínem silonek a švem, zarývající se guma přes břicho, horko, pocení apod.)

Proto jsem se rozhodla nosit podvazky. Napoprvé jsem si pořídila jemný krajkový podvazkový pás s plastovými sponkami, punčochy (i když nazývány samodržící, samy nedrží) a vyrazila do práce. Připadala jsem si úžasně svůdná, i když nikdo nemohl tušit, co mám na sobě. Představovala jsem si, že při nastupování do tramvaje mi sukně zavlaje ve větru a muži stojící na ostrůvku na okamžik zahlédnou krajku na punčoše.

Ráno v kanceláři proběhlo bez obtíží, usmívala jsem se sebejistě a cítila se jako femme fatale. Pak jsem sbalila dopisy a balíčky do obrovského kufru a vyrazila je odeslat na poštu. Řidič mi galantně s kufrem pomohl, nasedla jsem vedle něj a jeli jsme. Už v průběhu jízdy jsem si uvědomila, že něco není v pořádku. Sponka povolila a okraj punčochy lezl zpod sukně. Stahovala jsem si sukni níž, ale co až vystoupím? Řidič se věnoval cestě, aspoň doufám, ale mé sebevědomí klesalo spolu s okrajem punčochy.

Před poštou jsem se ještě pokusila upravit, ale moc to nepomohlo a vystoupila z auta. Punčocha padala dál. Nenechala jsem řidiče, aby mi s kufrem opět pomohl a táhla ho sama, protože jsem se za něj pokoušela schovávat. Na poště jsem musela přejít celou halu k okýnku úplně na konci. Snažte se zadržet padající punčochu před zraky všech ostatních! Šla jsem malými krůčky s nohama co nejvíc u sebe, spíš jsem vypadala, že jsem se po… Ještě chvíli jsem se v rohu haly maskovala kufrem, pak jsem přišla na řadu, musela vyskládat dopisy do okýnka a punčocha definitivně spadla ke kotníku. Následovala potupná instalace do původní polohy za pobavených pohledů ostatních zákazníků a pošťaček. To už vůbec nejde dělat nenápadně a svůdné to taky nebylo. Rudá jak rak jsem přešla celou halou ven, řidič se usmíval - nevím proč a jeli jsme zpět.

Zjistila jsem, že ty krajkové podvazkové pásy jsou sice krásné, ale hodí se hlavně na svádění milence v ložnici, kde nevadí, že vám po pár pohybech něco spadne. Ve starých filmech nosí ženy pořádné pevné podvazkové pásy s kovovými sponkami. Bylo obtížné jej sehnat (vážně všechny ženy neustále riskují s těmi krajkovými?), ale už se těším, až budu muset někam k soudu, nebo na letiště, kde se prochází rámem kvůli odhalení kovových předmětů a budu vysvětlovat, kde na sobě mám kov.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Marika Korcová 14. 11. 2018

a to je ten důvod, proč si nekupuji ani samodržící punčochy ani ty k podvazkovému pásu... ono i tak je stále co hlídat, natož ještě vlastní punčochy

Odpovědět
avatar
Život na prášky 15. 11. 2018

díky za komentář.

hašlerka1
hašlerka1 29. 10. 2018

Máme to oproti mužům složité.

Odpovědět
avatar
Život na prášky 15. 11. 2018

Díky za komentář

KamilaK
KamilaK 28. 10. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 925
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.