Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Trendy Rendy
Trendy Rendy
Vloženo 3. 11. 2015
Líbí se mi

Variace na téma šátky a šály

Trendy Rendy
Trendy Rendy
Vloženo 3. 11. 2015
Líbí se mi
Variace na téma šátky a šály

Variace na téma šátky a šály

Je zima. Pojďme se halit do šátků, nebo se jen omotat šálou, a přesto na sebe poutat pozornost. Vždyt i hezky uvázaný šátek nebo šál může být hotový umělecký výtvor a malokterá z nás se bez něho obejde. Hlavně teď, kdy začne být sychravo a chřipková epidemie se hlásí o slovo.

Šátky i šály se hodí opravdu ke všemu, ať je to bunda, kabát, kardigan, košile nebo jen obyčejné tričko či svetřík,vždy se najde způsob, jak ho nosit a být jiná než ostatní. Můžete si s ním dokonce vylepšit postavu tím, že ho uvážete v prodlouženém stavu - to platí hlavně pro ty z vás, které potřebujete schovat bříško a jste spíš typ "jablko". Vtom případě ho uvažte tak trochu jako kravatu nebo jen místo, abyste ho omotaly kolem dokola, nechte vykukovat konce ven.

                   

 

zdroj:Pinterest

 

Stejně jako šperk může fungovat i šátek, jen vědět jak na to, aby jste byla doopravdy chic, záleží na výběru dezénu a potom už jen na vaší fantazii. Pozor na barvy, neboť ty se odráží do vašeho obličeje a při špatném výběru nemusí být zrovna lichotivý.

Opravdu si dejte práci, aby vám to vždy slušelo a když se vám líbí, ale barevně vám nesluší, uvažte ho třeba na kabelku, tam udělá taky spoustu parády a vy budete spokojené.

   

 zdroj Pinterest

Každá z vás určitě nějaký šátek či šálku doma najde, tak hurá do toho, vyzkoušejte si různé způsoby vázání. Možná jste již navštívily i nějaký workshop nebo jste se inspirovaly na youtube.

Já jsem se v tomto oboru našla a určitě, až budu pořádat zase nějaký workshop, dám vědět. Každá chceme být krásná a vyjímečná, tak se toho nebojte, není to opravdu nic těžkého být za dámu nebo rebelku, záleží jen na vás, jak se "ozdobíte".

Ještě trochu inspirace na chladné dny

 

zdroj Pinterest

 

A že v tom šálování nebudete sami,to vám garantuji,tak hurá do skříně pro nějakou šáličku nebo šátek a jde se do přírody.A pokud opravdu žádnou nevlastníte,tak vánoce jsou tu za chvilku a krásný dárek se vždycky hodí.

Zimní inspirace je tu....

 

    

Zdroj:Pinterest

zdroj Pinterest

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 29. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
Ovace
Ovace 29. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
Ovace
Ovace 29. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 660
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.