Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 4. 12. 2015
Líbí se mi

Plesová sezóna: Šaty na ples můžete ulovit i v obchoďáku. Poradíme vám kde!

Weef
Weef
Vloženo 4. 12. 2015
Líbí se mi
Plesová sezóna: Šaty na ples můžete ulovit i v obchoďáku. Poradíme vám kde!

Plesová sezóna: Šaty na ples můžete ulovit i v obchoďáku. Poradíme vám kde!

Plesová sezóna je tady a s ní přichází samozřejmě i starost, kde pořídit šaty na tuto výjimečnou událost.

Ples imatrikulační, maturitní či firemní – nezáleží na tom jaký, chcete prostě zazářit. Jenže kde sehnat ty pravé šaty? První variantou je zalovit v půjčovně. Šaty si dnes můžete za částku pohybující se kolem tří a půl tisíc či vyšší půjčit. Cena záleží na jejich provedení, modernosti, náročnosti. Ve vypůjčených šatech budete zřejmě celý večer jak na jehlách. Hlavně, aby se jim nic nestalo, aby vám na ně někdo nešlápnul, nedej bože je polil sklenkou vína nebo propálil cigaretou. Ples tedy pak spíš strávíte v pozoru a strachu. Na druhou stranu, pokud jdete na ples jednou za deset let a víte, že na žádný další se nechystáte, může pro vás být tato varianta výhodnější.

Druhou možností je šaty zakoupit. Máte možnost si je nechat ušít na tělo, což se v některých případech může rovnat částce za zapůjčení. Šaty jsou ale povětšinou šité v Číně a horkou nití, což se pak odrazí i na kvalitě. Ulovit šaty na ples máte ale možnost také v obyčejných krámech. Spousta módnch řetězců se odvážně vrhá do této oblasti a musí se nechat, že umí. Když budete šikovná, šaty vás mohou vyjít do dvou tisíc korun a máte je na další plesové sezóny či společenské události, které vyžadují Black Tie.

Přinášíme výběr několika šatů, které již teď najdete v obchodech.

 

1. H&M, 1 299 Kč 2. Mango, 2 999 Kč 3. AX Paris (Zoot.cz), 1 939 Kč 4. Mango, 2 299 Kč 5. Lipstic Boutique Veronica (Zoot.cz), 3 099 Kč

6. Dorothy Perkins (Zoot.cz), 2 549 Kč 7. Zara. 1 299 Kč 8. H&M, 999 Kč 9. Goddiva (Zoot.cz), 2 829 Kč

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Navrátilová 10. 11. 2021

Jako zpěvačka v plesové kapele potřebuju mít fakt velkou zásobu šatů, takže jsem vděčná za každé rady a tipy. I když příští rok to vypadá, že asi plesy zase nebudou, takže ušetřím za garderóbu. Ale je to škoda, už mi hraní chybí. Sice je to někdy k vzteku, třeba když není prostorová akustika od https://avtg.cz/akustika-prostoru/ a špatně to zní a neslyším se. To fakt nemám ráda. Ale ten kontakt s lidmi je vždycky fajn a mám ho ráda.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 22. 3. 2017

Miluju ZOOT, je tam obrovský výběr plesových šatů. A teď je akce - vše zlevněno o 20 % přes následující odkaz http://bit.ly/ZOOT_NADILKAPROVAS použijte slevový kód NADILKAPROVAS

Odpovědět
Majina
Majina 28. 2. 2017

Nádhernè šaty,skvelè rady,dakujem.

Odpovědět
megan1
megan1 7. 3. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 662
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.