Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi

Pásek jako módní doplněk. Jak na něj?

Weef
Weef
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi
Pásek jako módní doplněk. Jak na něj?

Pásek jako módní doplněk. Jak na něj?

Pásek je jedním z kousků šatníku, který má ve skříni úplně každý. Otázkou ale je, jak ho řádně využít, aby posloužil i jako módní doplněk. Nemusí vám totiž pomáhat jen ke stažení kalhot.

Nebojte se vyhrabat všechny své pásky a začít je využívat jako pomocníka při doplnění vašeho outfitu. Může oživit nejen váš šatník, ale zastat i roli pomocníka při tvarování postavy.

Hezky do pasu

Pásek do pasu je variantou, která zdůrazní vaše ženské křivky. Dovolit si to mohou jak hubené dámy, tak i ty s větším bříškem. Sáhněte po pružnějším a širším pásku, který umístíte v pase přes šaty nebo delší halenku. Super tipem je přepásat volnější kardigan. V něm budete nejen v teple, ale také šik.

Zdroj: stylishwife.com

Pod prsa

Těm, kterým sluší empírové střihy, bude slušet také pásek pod prsy. Empírový střih je obecně dobrým pomocníkem při zakrytí bříška. Pásek, který je opět pružný, můžete umístit pod prsa přes volnější halenku, šaty.

Zdroj: blog.styleestate.com

Na boky

Pásek spadlý na boky je třetí variantou, která sluší kupříkladu ženám s chlapeckou postavou. Vytvoří vám totiž boky a díky tomu bude vaše postava působit více žensky. Zas a znovu – voli můžete šaty, halenku nebo třeba k sukni.

 

Zdroj: gurl.com

TIPY

  • Černý outfit je prima rozdělit právě páskem. Kalhoty do pasu s lehce odlišnou barvou pásku jsou šmrncovní. Jen pozor – není černá jako černá. Vaše kousky oděvu by měly mít stejný odstín.                                                                              Zdroj: api.shopstyle.com
  • Pásek se nebojte umístit také přes kabátek či pončo. Ve fantazii se meze nekladou a hlavně, čeká nás zima, že?
  • Pásek á la šňůrka má jednu obrovskou výhodu, stačí na něm udělat uzel. Jen pozor, měl by viset do délky sukně či šatů.
  • A už jste zkusily přepásat obrovskou šálu? Ne? Tak toho se taky nemusíte bát!
  • A na závěr takový užitečný tip pokud jde o sepnutí – dost pásků nemá další poutko, do kterého byste pásek zastrčily, pokud ho nedáváte do kalhot, takže šikovná klička se hodí a vypadá pěkně.

 

Zdroj: buzzfeed.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Jana7
Jana7 3. 3. 2017

nejraději mám pásek přímo v pase

Odpovědět
avatar
Iveta Hušková 2. 3. 2017

Přes ten kardigan je to moc dobrý nápad, to hned zkusím a to páskování na šatech se taky hodí, vždy jsem váhala, kam zandat zbytek pásku...

Odpovědět
sipeji
sipeji 2. 3. 2017

Pásek dokáže skutečně mnoho.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.