Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Simonita
Simonita
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi

Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Simonita
Simonita
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi
Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Říká se, že ne vždy jsou věci takové, jak se na první pohled zdají. Ale může to platit i obráceně? Co když je to přesně naopak? Co když pouhou „obyčejnou“ krabicí můžete říct, co k dotyčnému cítíte?

Když slova nestačí

Dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, ke svatbě, k narození dítěte, dárek k maturitě, promoci, dárek pro nejlepšího zaměstnance či významného obchodního partnera nebo prostě dárek jen tak – od srdce, z lásky, pro radost. Když se rozhodneme někoho obdarovat, můžeme k tomu mít nespočet důvodů a příležitostí a velice často nám navíc mohou dojít slova. Třeba v situaci, kdy se chceme dárkem omluvit za svou chybu, nebo naopak chceme vyjádřit své hluboké city.

Jenže jaký dárek zvolit a do čeho ho zabalit, abychom obdarovanému sdělili vše důležité a přitom ze sebe nemuseli vydat ani hlásku? Při výběru dárku se řiďte svým srdcem, svými instinkty a vybírejte podle toho, co o dotyčné osobě víte. Nenechte se zmást mýtem, že čím dražší dárek, tím lepší. Mnohdy potěší naprostá maličkost za pár korun. Ale jak dárek vhodně zabalit?

Krabice a zase ty krabice

Krabice jsou nejjednodušším a nepraktičtějším způsobem, jak zabalit jakýkoliv dárek – tedy pokud neplánujete darovat jízdní kolo. Nicméně i s ním by si hravě poradily Gifti Ladies, které jsou opravdové odbornice na balení dárků, a to dokonce i těch s bizarními tvary. Ale zpět ke krabicím. Jestliže chcete v obdarovaném vzbudit ty správné emoce a vyjádřit co k němu cítíte ještě dříve, než nadzdvihne víko, zvolte krabici ve tvaru srdce.

Krabice ve tvaru srdce je symbolem lásky a nenechá nikoho na pochybách o projevených citech. Krabici ve tvaru srdce si můžete objednat online v e-shopu Giftisimo, kde jsou k mání krabice ve tvaru srdce v různých barvách i velikostech. Krabice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a dají se použít i jako bytový doplněk. Krabici ve tvaru srdce můžete využít i jako šperkovnici nebo třeba jako „tajnou“ schránku na milostné dopisy. Fantazii se meze nekladou.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 7. 5. 2017

A ten obsah z kasky

Odpovědět
ruby
ruby 5. 5. 2017

KRáSNé SU

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 5. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 208
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.