Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Simonita
Simonita
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi

Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Simonita
Simonita
Vloženo 4. 5. 2017
Líbí se mi
Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Obyčejně neobyčejná věc – krabice ve tvaru srdce

Říká se, že ne vždy jsou věci takové, jak se na první pohled zdají. Ale může to platit i obráceně? Co když je to přesně naopak? Co když pouhou „obyčejnou“ krabicí můžete říct, co k dotyčnému cítíte?

Když slova nestačí

Dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, ke svatbě, k narození dítěte, dárek k maturitě, promoci, dárek pro nejlepšího zaměstnance či významného obchodního partnera nebo prostě dárek jen tak – od srdce, z lásky, pro radost. Když se rozhodneme někoho obdarovat, můžeme k tomu mít nespočet důvodů a příležitostí a velice často nám navíc mohou dojít slova. Třeba v situaci, kdy se chceme dárkem omluvit za svou chybu, nebo naopak chceme vyjádřit své hluboké city.

Jenže jaký dárek zvolit a do čeho ho zabalit, abychom obdarovanému sdělili vše důležité a přitom ze sebe nemuseli vydat ani hlásku? Při výběru dárku se řiďte svým srdcem, svými instinkty a vybírejte podle toho, co o dotyčné osobě víte. Nenechte se zmást mýtem, že čím dražší dárek, tím lepší. Mnohdy potěší naprostá maličkost za pár korun. Ale jak dárek vhodně zabalit?

Krabice a zase ty krabice

Krabice jsou nejjednodušším a nepraktičtějším způsobem, jak zabalit jakýkoliv dárek – tedy pokud neplánujete darovat jízdní kolo. Nicméně i s ním by si hravě poradily Gifti Ladies, které jsou opravdové odbornice na balení dárků, a to dokonce i těch s bizarními tvary. Ale zpět ke krabicím. Jestliže chcete v obdarovaném vzbudit ty správné emoce a vyjádřit co k němu cítíte ještě dříve, než nadzdvihne víko, zvolte krabici ve tvaru srdce.

Krabice ve tvaru srdce je symbolem lásky a nenechá nikoho na pochybách o projevených citech. Krabici ve tvaru srdce si můžete objednat online v e-shopu Giftisimo, kde jsou k mání krabice ve tvaru srdce v různých barvách i velikostech. Krabice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a dají se použít i jako bytový doplněk. Krabici ve tvaru srdce můžete využít i jako šperkovnici nebo třeba jako „tajnou“ schránku na milostné dopisy. Fantazii se meze nekladou.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tereza N.
Tereza N. 7. 5. 2017

A ten obsah z kasky

Odpovědět
ruby
ruby 5. 5. 2017

KRáSNé SU

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 5. 2017

Odpovědět
avatar
Lenka Komárková 5. 5. 2017

srdce je věčné

Odpovědět
matejm
matejm 5. 5. 2017

Paráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 394
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.