Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 4. 2019
Líbí se mi

Něžná jako víla – jarní trendy v líčení potěší hlavně romantické duše

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 10. 4. 2019
Líbí se mi
Něžná jako víla – jarní trendy v líčení potěší hlavně romantické duše

Něžná jako víla – jarní trendy v líčení potěší hlavně romantické duše

Jarní sluníčko má až kouzelné účinky na duši. Všechno kvete, svět je najednou barevnější a zkrátka takový hezčí. Je na čase zahodit tmavé rtěnky a silné vrstvy make-upu, pod kterými jsme maskovali zimou ztrápený obličej – je přeci jaro!

Přirozená a zdravá pleť

Péče o pleť je základ, který snad nemusíme opakovat. Na zanedbané pleti nebude dobře vypadat sebelepší make-up. Lehčí krytí je vše, co na jaro a léto potřebujete. Nechte slunko vytáhnout pihy, přirozená krása a drobné nedokonalosti jsou to, co nás dělá jedinečnými.

Tváře k nakousnutí

S tvářenkou mnoho žen stále bojuje. Příliš výrazná a špatně nanesená růž může zničit celý pečlivě vytvořený make-up. Nepoužívat ji vůbec ale také není řešení,“ vysvětluje vizážistka Štěpánka Podroužková. Broskvové tóny jsou lichotivé a fungují téměř vždycky. Na štětec při nanášení netlačte a od zrcadla stůjte trochu dál, abyste viděla celý obličej a jak na něm „zdravíčko“ vypadá.

Rozzařte se

Třpytivé a lesklé textury krásně odráží sluneční paprsky, poutají pozornost a rozzáří obličej. Pro denní nošení jsou skvělé saténové, lesklé a jemně mleté třpytivé stíny. Na večer se nebojte sáhnout po výrazných třpytkách a metalických stínech. Svěžest pleti můžete dodat pomocí rozjasňovače.

TIP: Stín Mii Enchanting eye colour v odstínu „Stardust“ (nebo jiný stín v broskvovém, meruňkovém či narůžovělém tónu) naneste na oční víčka, horní hranu lícních kostí a nad horní ret – díky jeho jemné barvě a sametové textuře se hodí i na obličej. Prozáříte tak všechna tato místa a vytvoříte ucelený „strobing“ efekt.

Obočí jako rám pro oči

Správně upravené obočí tvoří důležitou součást celého líčení, dodává specifický výraz a rámuje oči. Rovnější obočí působí jemněji, výraznější oblouček zase vyzývavěji, vždy je ale třeba respektovat váš tvar obličeje a původní tvar obočí. Pro každodenní úpravu je ideální barvený gel, který obočí jemně dokreslí, učeše a zafixuje.

Nahé rty

Pokud jste ji ještě nenašla, rozhodně dlouho neotálejte! Mluvíme o „nude“ rtěnce, té, která je sotva poznat, ale přesto dělá vaše rty krásnější a plnější. Tu pravou už nepustíte z ruky a stane se vaší nejlepší přítelkyní. „Chcete-li dodat rtům plnost, nebojte se na rtěnku přidat trochu lesku na rty,“ doporučuje Štěpánka Podroužková.

ZDROJ: Agentura NEJ
FOTO: Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Hejvi Lomková 15. 9. 2019

Četla jsem docela zajímavý článek o permanentním makeupu obočí tady - https://ar-aesthetics.cz/blog/mikropigmentace-myty-a-fakta/. A to vypadá opravdu dobře. Co si o tom myslíte? Docela bych do toho šla. Mám to obočí fakt děsný.

Odpovědět
avatar
Martina Sojínová 13. 5. 2019

Já si tedy upravuji obočí podle tohoto návodu http://www.permanent-makeup-praha.cz/jak-si-vytrhat-oboci/ a taky si ho kreslím. Ale celkově mám dost slabé obočí a málo chloupků jakoby vevnitř. Má tu někdo zkušenost vláskováním obočí?

Odpovědět
lemur
lemur 12. 4. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.