Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 11. 2016
Líbí se mi

Nepotřebujete nové oblečení, ale stylové a originální doplňky. Vybírejte!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 11. 2016
Líbí se mi
Nepotřebujete nové oblečení, ale stylové a originální doplňky. Vybírejte!

Nepotřebujete nové oblečení, ale stylové a originální doplňky. Vybírejte!

Už to bylo řečeno mnohokrát. Nepotřebujete spousty oblečení, stačí základní kousky z kvalitních materiálů a různorodost outfitů vytvoříte doplňky. Jak řekla Vivienne Westvood: Kupuj méně, vybírej dobře. My ženy si můžeme pískat. Měníme náušnice, kabelky, šátky, korále… no ale u mužů to vázne. Co jim trochu pomoci a pořídit doplněk, se kterým budou vidět v davu.

Máte rádi dřevo? Pořiďte si motýlka

Zajímavé věci vznikají z touhy být jiný, a to je většinou cesta k úspěchu. Tímto směrem šla i značka BeWooden, kterou založila skupina přátel s touhou vydat se vlastní cestou a obnovit krásu opomenutých řemesel. Spojením znalostí designu, návrhářství, umění a řemesla tak vznikají ručně vyrobené produkty, které jsou jedinečné svým provedením a charakteristické svou individualitou a výjimečností.  V podhůří Beskyd se zrodil nápad vyrábět doplňky z krásného vonícího dřeva, sen obnovit krásu starých řemesel a umožnit gentlemanům a dámám dát najevo svůj postoj beze slov.

 Nejsme pouze výrobci, ale přátelé, kteří svou prací žijí a tvoří s radostí.

 

Styl s vůní lesa

Kdy jindy než na podzim a zimu, kdy je sezóna večírků, posezení, plesů, můžete svého muže obléci stylově a elegantně. Ty z vás, které mají doma muže pracujícího v kanceláři, zvyklého nosit obleky a košile, jsou na tom lépe, ty které takové štěstí nemají a k eleganci přemlouvají, musí to vzít od lesa. Muž miluje pochvaly, zájem druhého pohlaví a je rád králem čehokoli. V mužských outfitech si můžete s barvami a vzory pohrát u motýlků. Firma BeWooden nabízí stylové dřevěné motýlky, kožené opasky s detailem dřeva, dřevěné peněženky… to musíte vidět. Mrkněte na produkty

  

pásek Brunne Belt                       motýlek  Cubo                                    peněženka Lineari 

Elegantní pánský styl. Motýlek jako nový šperk pro dámy

Pánský styl v dámském šatníku je opět v kurzu. Působí velmi elegantně a skrytě sexy. Odstartovala ho Coco Chanel tím, že do dámské módy vnesla prvky pánského šatníku. Ženám sluší a dokáže ledacos zamaskovat. Současnou ikonou pánského stylu je Victoria Beckham. Líbí se vám pánský styl oblékání? Stačí málo. Jednobarevná halenka s límečkem, samozřejmě kalhoty a místo šperku motýlka. BeWooden má i absolutně šik motýlky pro ženy.

   

                           Rea                              Solea                                    Denique

Líbí se vám? Tvůrci značky BeWooden přemýšlí ještě dál. Nechte si na produkt vygravírovat monogram nebo citát a z obyčejného produktu vytvořte neobyčejný, mnohem osobitější. Pořiďte si dokonalý dřevěný doplněk a kombinujte. Inspirace ZDE. Nevíte, jaký vánoční dárek pořídit svým blízkým? Nebo i sobě? Vyberte si originál a vy i on budete hvězdami.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 28. 1. 2020

Také jsem toho názoru, že člověk neustále nové oblečení nepotřebuje. Já jsem v tomhle zašla dokonce tak daleko, že oblečení nakupuji zásadně z druhé ruky. Nějčastěji na https://www.onlinesekac.cz/ , protože tam mají asi nejbohatší výběr ze všech.

Odpovědět
Jana7
Jana7 2. 12. 2016

tyto stránky sleduji hodně, ale ta boží peněženka je pro mě novinkou

Odpovědět
grenadka
grenadka 2. 12. 2016

pekné

Odpovědět
Blackie
Blackie 1. 12. 2016

pěkné a jiné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 342
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.