Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jajda69
Jajda69
Vloženo 4. 3. 2019
Líbí se mi

Monsterance -to jsou originální šperky z drátků pro krásu i štěstí

Jajda69
Jajda69
Vloženo 4. 3. 2019
Líbí se mi
Monsterance -to jsou originální šperky z drátků pro krásu i štěstí

Monsterance -to jsou originální šperky z drátků pro krásu i štěstí

Znáte ten pocit, kdy objevíte v obchodě, nebo na internetu šperk, do kterého se zamilujete na první pohled? Já obvykle nejsem příliš rozhodná, všechno si spíše dlouze prohlížím, rozmýšlím se a vracím se k vyhlídnutému zboží – pokud okouzlení trvá, pak si věc teprve pořídím. Tentokrát jsem ale neváhala ani chvilku. Tedy váhala, ale jen mezi výběrem varianty a typu šperku. O tom, že tuhle věcičku moc chci, jsem byla přesvědčená hned.

Šperk, o kterém mluvím, je malý andělíček. Je to šperk z drátků a polodrahokamu a stránky,kde tyhle kouzelné šperky prodávají, jsou www.monsterance.com

Jsem moc ráda, že mi paní Monsterance poskytla jednoho anděla ze své tvorby k recenzi. Kdo je paní Monsterance? Je to žena, šperkařka, malířka se super nápady na originální šperky. Každý šperk je originál, každý jí projde rukama, do každého vdechne část sebe samé. Její šperky mají duši, jsou originální a jedinečné, její prsty dokáží s drátky kouzlit a čarovat a vytvořit z nich originální a nápadité věci. Já jsem například na její stránky zavítala poprvé, když jsem si vyhlídla šperk pro milovníky fantasy – šperk z drátků s dračím okem, který určitě ocení můj syn, zapálený do fantasy, pro svou partnerku.

Andílek, kterého vám dnes představím je z drátků – vyráběný tradiční slovanskou technikou drátování. V tělíčku má vsazený korálek z polodrahokamu. Já mám obecně ráda modrou barvu, vybrala jsem si tedy modrý tyrkenit. O tyrkenitu se říká, že nosí štěstí a úspěch, je to kámen ochranný – chrání před kritikou, navozuje vnitřní klid, mírní paniku a nejistotu a spoustu dalších vlastností je mu po staletí přisuzováno. No a anděl je pro nás pro všechny symbol ochrany. Někdo v anděly věří, někdo ne – to je věc názoru každého z nás. Většina z nás pociťuje pocit něhy a štěstí, když se na andílky z jakéhokoliv materiálu dívá. A kdo nevěří, tomu se prostě třeba jen líbí. A tihle z drátků jsou jemní, krásní a vypadají (nejen) na svetru báječně.

Pokud nejste milovníci andělů, určitě si vyberete z nabídky šperků náhrdelník, nebo brož, nebo nějaký šperk, který si necháte na přání vyrobit. Domluvit se můžete s paní Monsterance přes email, nebo na facebooku. Každá žena si zaslouží mít originální šperk, jaký se jí líbí. Šperk, který bude nosit ráda a bude na něj pyšná. A takové jsou šperky Monsterance. Jedinečné, něžné, originální.

Pokud jste zvědaví – navštivte internetové stránky www.monsterance.com ,

Nebo facebookovou stránku – po kliknutí zde: facebook Monsterance

 

Spoustu krásných šperků si můžete prohlédnout i na instagramu – klikněte zde: instagram Monsterance 

 www.janavpohode.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

krásné

Odpovědět
lemur
lemur 7. 3. 2019

Moc hezké.

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 4. 3. 2019

pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 337
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.