Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

*nikolik*
*nikolik*
Vloženo 13. 10. 2021
Líbí se mi

Moje tipy na halloweenský make-up? Nebojte se přehánět a klidně opisujte

*nikolik*
*nikolik*
Vloženo 13. 10. 2021
Líbí se mi
Moje tipy na halloweenský make-up? Nebojte se přehánět a klidně opisujte

Moje tipy na halloweenský make-up? Nebojte se přehánět a klidně opisujte

Miluju halloween, kostýmy a dekorace. Proto jsem sepsala můj pohled na tenhle svátek a tipy na líčení. Nebo spíš hororové maskování. Přidala jsem ilustrační foto a odkazy na obchod Partyworld, kde najdete všechns super propriety. 

Kostým udělá své, ale bez pořádného make-upu se neobejdete. A je úplně jedno, zda doprovázíte děti na školním dýňovém večeru nebo plánujete monstrózní halloweenskou party! Zapomeňte na decentní líčení a zdravé odstíny růžové. Jediné přípustné varianty jsou ve smrtelně bílé, hnilobně zelené či s kruhy pod očima.

Inspirujte se!

Halloween je v podstatě jediný den v roce, kdy si můžete dovolit naprosto cokoliv. Se vší parádou toho využijte! Můžete si udělat legraci sami ze sebe a zveličit drobné vady na kráse. Můžete svoji tvář stínovat, kombinovat umělé vousy, jizvy, improvizovat v okamžitému nápadu. Můžete si ale také naprosto regulérně vypůjčit vzhled oblíbené filmové postavy nebo i animáku. Kopírování je dovoleno. Nemusíte nic složitě vymýšlet, stačí vybrat barvy a nechat se vést podle vzoru.

Dokonalá proměna

Halloweenský make-up vyžaduje opravdu pečlivou přípravu a provedení, ale! Nemusíte se bát, že se vám nepovede vykreslit obě oči souměrně nebo že vám ujede ruka v odstínu. Každá taková maličkost naopak vašemu vzhledu přidá. Pamatujte.  Nelíčíte se na ples, ale na strašidelnou party!

 

Začněte s kvalitním podkladem, nebojte se nanést silnější vrstvu barvy po celém obličeji, nezapomeňte ani na krk a dekolt. Barvu naneste na všechna odhalená místa, která už nebude zakrývat kostým. Jedině tak dosáhnete dokonalého vzhledu.

Odporná čarodějnice nebo dokonale elegantní upír? 

Při ladění make-upu rozhoduje, kterou roli jste si vybrali. Postavy se pohybují v širokém rozsahu od výjimečně odpudivých až po sexy a elegantní. Čarodějnice mohou využívat celého spektra. Budou jim slušet nalepovací bradavice, tužkou nakreslené vrásky, pomoci si můžete i nalepovacím zakřiveným nosem. Jako zombie si můžete vykreslit na tváři velkou ošklivou jizvu. Můžete použít kapku umělé krve. Nebo sáhnout po umělých dlouhých vousech.

   

Kostlivci a duchové by si měli zachovat auru tajemna a soustředit se především na oči. Černou, temně šedou nebo i modrou můžete vytvořit dokonalý efekt zapadnutých očních důlků. Stejná barva vám může pomoci vytvarovat i lícní kosti nebo upravit nos.

Charaktery v zásadě éterické a krásné, jakou jsou mrtvé nevěsty, čarodějky, ďáblice, by si měly vyhrát s nápadnými očními linkami, klenutým obočím a pleť sjednotit v dokonale porcelánovém vzhledu. Dozdobit se mohou ornamenty, květinovými vzory. Skvěle vás promění také paruka dlouhých vlasů.

 

Nikdy, nikdy, nikdy

Nekažte legraci ostatním, neodbývejte halloweenský kostým ani líčení. Samozřejmě, uvážlivě vybírejte s ohledem na okolnosti. Na dětské party nemůžete být středem pozornosti vy, ta patří malým strašidlům. Váš úkol je důstojně doprovázet, ale ne odbytě. A ve společnosti pro dospělé? Tady si můžete dát záležet mnohem více! Ukažte svůj talent a chuť se bavit. Přidejte všechny výrazové prostředky a nestyďte se! Ano, nejlepší radou je nestydět se. Halloween je svátek veselý, strašidelný a možná i dost škodolibý. Nikdy se neostýchejte, vyberte si barvy, které byste nikdy jindy ani nevzali do úvahy. Nikdy se nebojte vyzkoušet něco nového a klidně přehánějte.

Pobavte sebe i své okolí, o to jde Halloweenu především!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 10. 2021

nemám tento svátek ráda

Odpovědět
sipeji
sipeji 14. 10. 2021

Tak s tímto bych se nechtěla potkat

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 10. 2021

dost strašidelné, toho by se bál i dospělý

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.