Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 3. 2017
Líbí se mi

To nejlepší z módních přehlídek v Londýně! Co budeme letos nosit?

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 6. 3. 2017
Líbí se mi
To nejlepší z módních přehlídek v Londýně! Co budeme letos nosit?

To nejlepší z módních přehlídek v Londýně! Co budeme letos nosit?

Módní svět zažil jednu zajímavou událost. V Londýně se pravidelně rok co rok koná jedna z největších módních akcí na světě – London Fashion Week. Ačkoliv jsem nebyla svědkem této akce, ráda bych napsala článek z pohledu blogerek, které měly možnost se tam podívat díky značce vlasové kosmetiky Toni&Guy. Které módní přehlídky nejvíce zaujaly blogerky Michaelu Štoudkovou Bloges robes a Nicole Ehrenbergerovou A cup of style?

Přehlídka značky Ports 1961

Tato světová značka byla založena v roce 1961 kanadským podnikatelem Lukem Tanabe. Společnost spolupracuje s talentovanými návrháři: Natasou Cagalj a Milanem Vukmirovicem. Značka původně dovážela hedvábí z Japonska, postupně ale přešla na vlastní módu, která je velice šik a trendy.

 

Originální v každém detailu

Další módní přehlídka patřila značce Happy Andrada. Tato módní společnost se snaží kombinovat aktuální módní trendy tak, aby byly nositelné. Zákaznice oceňují smysl pro detail. Za pozornost stála také kolekce mladého čínského návrháře Han Wen, který žije v USA. V módě kombinuje zkušenosti obou kultur a jeho oblečení je inovativní a zábavné.

Luxus a inspirace

Velmi inspirativní byla módní přehlídka norského návrháře Kristiana Aadnevika, jehož móda je plná luxusu, smyslnosti a šarmu. Není divu, že obléká celebrity, jakými jsou Rihanna, Beyoncé, Madonna, Jennifer Lopez a mnoho dalších.

Ty nejlepší materiály a řemeslné zpracování využívá návrhářka Roksanda, která si tak získala své zákazníky po celém světě. Její móda je sofistikovaně ženská, velice hravá a nenáročná.

Poslední módní přehlídku předvedla korejská návrhářka J. JS Lee, jejíž modely jsou pojaty s prvky mužnosti. Celkový dojem tak působí elegantně a šik. Tento styl je velice zajímavý a také pohodlný.

Módní svět je zase o něco bohatší a věřím, že i pro vás byl tento článek inspirativní. Jaro klepe na dveře a je nejvyšší čas pořídit si nějaký pěkný kousek na sebe. J

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 6. 3. 2017

navštívit takovou módní přehlídku je můj sen

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.